Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltalában az ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltalában az ismerkedésnél a férfiak vagy a nők a nyomulósabbak?

Figyelt kérdés
Véletlenül se akarok megsérteni senkit se ezzel a kérdéssel csak érdekel hogy melyik nem a nyomulósabb. Légyszi olvasd végig a szavazási lehetőségeket és szavazz!

2022. aug. 23. 09:52
A kérdező szavazást indított:
Nők a nyomulósabbak
Nők sokkal nyomulósabbak
Férfiak a nyomulósabbak
Férfiak sokkal nyomulósabbak
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Személyiség függő. Nők és férfiak között is vannak nyomulósak.

Na, meg érdeklődés függő is. Nyilván, aki kiszemeli a másikat, aki szeretné megismerni a másikat, az sokkal aktívabb, nyomulósabb, mint az, akit kiszemeltek (főleg ha ő nem is érdeklődik a másik fél iránt.)

2022. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván általában a férfiak, de nőben is ismerek ilyet.
2022. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy nőben-férfiban van passzív, úgy aktív is.

Te milyen vagy és milyennel kezdesz, ez a lényeg.

2022. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy szerintem a férfak 100× nyomulósabbak, 100x jobban törekszenek pl az ismerkedésre.

Nagyon jó lenne már az is ha a nők csak fele annyira lennének nyomulósak mint a férfiak.

Már az is jó lenne, de sajnos fele annyira sem.

Aztán persze van kivétel nem mondom, de csak nagyon elenyésző százalékban.

Csodálatos dolog, és öröm az egy férfinek, ha egy nő nyomul rá, de sajnos ezt nagyon kevés férfi tapasztalja meg.

Csak a legszerencsésebbek jut ebből a kegyből.

Csak a legszebb férfiak élhetik ezt àt.

2022. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, ez valóban függ az egyéniségtől, de egy nőnek nem kell annyit erőlködnie, szemben egy férfival. :)
2022. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na látod 5- öske, ez valóban igaz.

Ha egy nő kezdeményez, abból valószínüleg lesz valami.

Mi férfiak ha merünk kezdeményezni, még majdhogy nem megvannak sértődve a hölgyek.

Hát hogy is jövünk mi ahhoz. Hát mit is képzelünk mi magunkról. Örüljünk ha nem rugnak belénk.

Nagyon nagyon nehéz ma egy nővel megismerkedni. Nagyon.

Ha én ezt nem tapasztalom meg a saját bőrömön, /mivel én is társat keresek / szerintem el sem hinném.

Szerintem ha hallomásból hallanám, nem hinném el, hogy lehetetlen ma a nőket megközelíteni.

Persze valószínű, hogy azoknak a férfiaknak, akik szépek, sármosak, izmosak, tökéletesek, azoknak valószínűleg könnyebb.

2022. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
A klasszikus felállás szerint a férfi a kezdeményezőbb, és a nő dönti el, hogy miből mennyi történik meg.
2022. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindíg a nő dönt.

Főleg a mostanság, mert a nő az luxuscikk lett.

Csak a legjobbakkal, legszebbekkel állnak szóba ma a nők.

2022. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!