Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mégis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mégis hogy jöttek össze emberek amikor ennél a kérdésnél ilyeneket lehet olvasni?

2022. aug. 23. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Jóformán sehogy... 100/1 normális van kb ezeknél a posztoknál
2022. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, hogy értelmesebb kérdést írtam ki és csodával határos módon kifogtam egy értelmesebb lányt.
2022. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Elolvastam a linkelt kérdést. Miért nem tartod eléggé értelmesnek azt a kérdést, kettes?

Szerintem egy teljesen korrekt bemutatkozó szöveg, és a válaszolók szerint is az.

2022. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De rosszindulatúak az emberek :(


Viszont be kell látni, hogy ez egy ilyen oldal. Férfiként én sok emberrel beszéltem itt - egyébként meglehetősen értelmesekkel is! - ami ideig-óráig jó volt, aztán elhaltak ezek a beszélgetések. Amúgy kifejezetten nem ismerkedni járok ide, csak érdekelnek az emberek.

2022. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-est miért pontoztátok le? Nekem is az a benyomásom, hogy itt kevés az értelmes ember. Én elhiszem, hogy mindenki annak gondolja magát, de a rosszindulatú emberek továbbra sem lesznek vonzóak senki szemében.
2022. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#2 Milyen kérdést írtál ki, csak hogy mi is ítélkezhessünk, mert amúgy a linkelt kérdés szerintem is értelmes volt.
2022. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, hogy kiírtam egy kérdést, nem az ismerkedés topicba, de le lehetett belőle szűrni, hogy egyedülálló vagyok, és nyitott vagyok egy párkapcsolatra. Ennek az apropóján írt egy srác, ismerkedéstől nem lett több, viszont abszolúte jó élmény volt, és normális volt ő is. Igaz, mi kicsit idősebb korosztály vagyunk, mint a linkelt kérdező.
2022. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5: Azért pontozták le, mert az az életük, hogy belekössenek. És ők hidd el, képtelenek felfogni, hogy a normális kategóriától messze állnak.


Akik pedig belekötöttek a #2-es válaszomba: Nem, nem sikerült az eredeti kérdésre válaszolnotok, így nevetséges, hogy tőlem bármit is kérdeztek. Talán, ha nem kötekedni járnátok fel, megértenétek, amit írtam.

2022. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!