Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért a chadeket választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a chadeket választják akik úgy bánnak velük mint a kutyával? miért nem az inceleket, akik megbecsülnék őket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 20:47
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
73%

40

Azt mondtam, hogy kevés olyan ember van, akinek a külsején semmivel sem lehet javítani, nem azt, hogy abszolút minden paraméteredet meg tudod változtatni. De úgy látom, nem tudtad értelmezni a mondandómat.


Amúgy meg rengeteg olyan pár van, ahol a nő a szebb. Sokkal, de sokkal, de sokkal több, mint fordítva. Egy férfi vonzalmat ébreszthet a hatalmával, intelligenciájával, humorával, magabiztosságával, még a pénzével is, míg egy nőnek csak a szépsége van erre. Nem tudom, melyik világban élsz, hogy erre még nem jöttél rá.

Egyetemen mindenki a 40 éves közgazdaságtan tanárunkba volt szerelmes. Ránézésre egy jól öltözött, de full átlagos faszi, aki kb minden második 19 éves csajnak bejött az évfolyamon. Na most hacsak nem egy Brad Pitt hasonmás volt a kissé már megereszkedett, őszes professzor úr, akkor bizony-bizony az csillogó intellektusa és a vitriolos humora miatt volt annyira népszerű.


Abban amúgy igazad van, hogy a sem hatalommal, sem intelligenciával, sem humorral, sem pénzzel nem rendelkező, ronda férfiam kisebb eséllyel találnak szexpartnert, mint hasonló kvalitásokkal rendelkező nőtársaik. Na de most komolyan a selejtről akarunk vitatkozni?

2022. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%

#41 Te valószínűleg nem azon a bolygón élsz, amelyiken én. Hatalommal meg pénzzel tényleg lehet vonzalmat ébreszteni a nőkben, ezt elismerem, de intelligenciával meg humorral? Ezek inkább negatívumok nálatok. Ezzel szemben mi férfiak inkább a nő személyiségébe szeretünk bele, és akkor külsőre is szépnek látjuk. Ti nők erre nem vagytok képesek.

Köszönöm szépen, hogy selejtnek tekintesz, csak mert nem születtem jóképűnek és magasnak.

2022. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
71%

42

Barátom, te nem a külsőd, hanem a végtelen sértettségedből táplálkozó komikus csőlátásod miatt vagy sikertelen a nőknél.


Gyakorlatilag következōt állítottam: A sem hatalommal, sem intelligenciával, sem humorral, sem pénzzel nem rendelkező ronda EMBEREK selejtesek. Erre te azzal vádolsz, hogy a sosem látott külsőd miatt selejtnek neveztelek.

1. Egyáltalán nem neveztelek selejtnek.

2. A selejtesség kritériumai közt volt még 4 (azaz négy) egyéb kitétel. Azokat is magadra vetted, vagy mi?


Nem tudom, mire jó ez a hisztis szalmabábozás, de nem hatsz meg vele.


Az intelligencia és humor pedig hogy lenne már hátrány? Ez a megállapításod olyan mértékű rosszindulatot hordoz, ami tényleg indokolatlan.

Tudom, hogy ezekkel az értékekkel nem lehet MINDEN EGYES lányt megkapni, de nem ismerek olyan igazán intelligens, igazán jó humorú faszit, aki krónikus szingliségben szenvedne.


Azt meg hagyjuk, hogy a férfiaknak nem számít a külső. Ez már tényleg a laposföld kategória.

2022. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
94%

"de intelligenciával meg humorral? Ezek inkább negatívumok nálatok."


EZt te nem tudhatod, mert egyikkel sem rendelkezel.

AZt nem értem, hogy a ronda, csóró férfiak honnan szedik, hogy akkor ők intelligensek és humorosak.

2022. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami olyat mondok, aminek a megértéséhez 2-nél több agysejt kell, a nők általában egy fura nézéssel és egy "aha, oké"-val reagálják le. A humorról annyit, hogy pl. a Monty Pythont a legtöbb nő nem érti, de ha egy chad az orruk alá fingik, visítanak a röhögéstől.
2022. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
94%

45: ha a nők alatt a póthajas telepi k...kat érted, akkor tényleg igazad van. Mindegy, csak legyen feszes a segge, hosszú a haja, ha már nem szép meg van rajta 2 kiló plusz, akkor már nem nő. Mert garantálom, hogy a nők többsége nem röhögi magát betegre egy fingástól, sőt (amúgy több a férfi, akinek ez a humora - nem csoda, hogy az Adam Sandler és stb típusú kaki-pisi-fing-bunyó humorú filmeknek a fő célközönsége a férfiak).


Az meg, hogy ki min nevet, az nem feltétlenül csak értelem, hanem ízlés és humorérzék kérdése is. Én pl. bírom a Monty Pythont, de van olyan univerzálisnak viccesnek tartott média, film, könyv stb., amin értem, hogy mi akar benne vicces lenni meg hogy más miért szereti, de nagyon távol áll a humorérzékemtől és nem nevetek rajta. Nemcsak azon nevet vki, amit nem ért.

2022. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%
#47 Nem. Nők alatt az összes nőt értem, akivel valaha találkoztam. Ne magadból indulj ki, mi férfiak nem kizárólag a tökéletes kinézetű nőket vesszük észre, ellentétben veletek.
2022. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
91%

47

Jesszus, milyen körökben mozogsz, haver? 😂

Én nem reklámoznám a helyedben.


Amúgy meg férfiak közül sem csak a tökéletesek találnak párt. Legközelebb nyisd ki a csipádat, ha utcára mész, és meglátod.

2022. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
94%
47: csak azért feltételeztem ezt, mert értelmes, értelmiségi körökben mozogva egy olyan nőt sem láttam eddig, aki ilyen alpári dolgon sírva röhögött volna bármilyen férfitól. Aki ilyet láttam, az a puruttya proli sufni műkörmös jelleg.
2022. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
17%
Imádom nézni mikor agyilag zokni emberek marakodnak valami baromság miatt. Egyik 19...🤣🤣🤣
2022. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!