Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátilag elmennétek éttermezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátilag elmennétek éttermezni egy sráccal, főként lányok, ha nem jön be?

Figyelt kérdés
csak a kaja miatt. Nincs szoros barátság köztetek. Meghívna.
2022. aug. 23. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem.
2022. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Én szoktam fiúkkal étterembe járni "barátilag". De akkor nem hagyom, hogy meghívjon, hanem fizetem a részem.

Csak randin várom el egy férfitól, hogy fizessen nekem, egyébként kihasználásnak érzem. Csak a kaja miatt? Miért, otthon nincs kaja?

2022. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy miért nővel: Nincs olyan barátom aki eljönne velem étterembe enni meg nem is érnek rá annyira és én szeretnék azért néha enni étteremben. Egyedül olyan gáz elmenni, nem? Egy férfi ismerőst meg mégsem hívhatok el, hogy "éttermezzünk" :D furán venné ki magát. Egy lányt könnyebben és érhetőbb lenne az oka még akkor is, ha nem randi csak eszünk egy jót. :D
2022. aug. 23. 23:12
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Nagyon fancy helyre nem. Átlagos, forgalmas beülős helyre simán, nap közben ha épp úgy alakul.
2022. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
dede van kajám, csak néha nincs mindig kedvem 2 órát bűvészkedni a konyhába ha ennék valami extra finom dolgot ami több fogásos érted :D
2022. aug. 23. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Azt hittem te vagy a lány.

Ha te vagy a fiú, akkor bocs.

De ha meghívsz egy lányt étterembe, akkor azt fogja hinni, hogy randi. Szóval ez ingoványos talaj. Amúgy meg miért ne ülhetne be két srác egy étterembe?

2022. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát de nincs srác ismerősöm akivel ezt lehetne. Most ilyen még haver se sráccal hogy menjek?
2022. aug. 23. 23:18
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval azért gondoltam, hogy lányt elhívni könnyebb és mondanám előre, hogy nem randi csak beszélgessünk ha van kedve és együnk. Pl ott még ismerőst is el lehetne hívni.. de fiú ismerőst elhívok azt hiheti meleg vagyok
2022. aug. 23. 23:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Járok srácokkal kajálni, de ők már régóta a barátaim, új barátokat pedig nem keresek, főleg nem ilyen formában.
2022. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Számomra ez egy elég fura kérdés. Ha barátilag megyek valakivel kajálni, miért kell, hogy bejövős legyen az illető? Most tök mindegy, hogy ki milyen nemű. A barát az barát. Nem randiszerű, vagy romantikus vagy bejövős. Amúgy két azonos nemű is elmehet barátként kajálni, semmi fura nincs benne. Sőt, ha a barátaim közül megyek valakivel, sokszor az egyikünk fizet, nem felesbe vagy mindenki a sajátját. Számomra ebben sincs semmi fura.

Egyébként miből gondolod, hogy ha fiúként elhívod a fiú barátodat kajálni, akkor azt fogja gondolni, hogy meleg vagy? Gondolom volt már más programotok is együtt.

2022. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!