Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyekhez szólna a kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez szólna a kérdés! Milyennek találjátok a pasik testét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy legyünk izmosabbak, soványabbak, macisabbak ..stb. Előre is köszi a válaszokat :)
2010. szept. 24. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalni fogod, hogy szerencsére minden nőnek mások az igényei.
2010. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nincs általánosítás. De sok fiú gondolja úgy, ohgy a nők a kigyőrtakat szeretik, pontosabban a kondis majmokat. Hiába kondizol, attól még lötyipötyi maradsz. Sportolni kell. (Van a gyúrásból is sport, csak az egy teljesen más kategória, mint amit ma csinálnak.)
2010. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ első kommentelő!


azt nem írtam oda, hogy term. a magyar pasik testére gondolok.

2010. szept. 24. 17:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A súlyzós edzés sztem nem rossz, jól kitalálták annak idején. Én egész eddigi életemben sportoltam, foci egész általánosban sokszor végkimerülésig, aztán középsuliban úszás-futás kombó, de az egész nem ért annyit, mint amikor "gyúrtam" 3 hónapot zsinórban. Sokkal jobb volt (láthatóbb) az eredmény
2010. szept. 24. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:
kondiztam, most kungfura járok. ( hónapon át kondiztam és az első 3 hónapba látszik igazán a fejlődés, utánna már nem annyira, de az látszik h a súlyokat tod növelni, amúgy szerintem a magyar férfiak(30 fölöttiek) lepukkadtak vagyis elhanyagolták a testüket(van amelyik nem szal van kivétel)... A 15-25 éves srácok pedig gizdák, nyeszlettek, csontsoványak vagy épp fordítva túlsúllyosak vagy nagyon kövérek. Az a baj hogy kevesen sportolnak heti rendszerességgel, én azok közé tartozok szerencsére akik tesznek is vmit azért h jobban nézzenek ki és hogy jobb legyen a hangulatuk.
2010. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a macis férfiak tetszettek, most is ők ragadják meg a figyelmemet :)
2010. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A sovány fiúk annyira nem jönnek be.

Inkább legyen átlagos a teste, vagy izmos.

A macitest esetleg, ha nem kövér.


Mondjuk az nem jön be, ha valakinek csak fel vannak fújva az izmai.

2010. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Izmos legyen, de ne nagydarab.
2010. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én az általános utcaképből kiindulva úgy ítélem meg, hogy nem rossz, sőt gyakram piromkodok a saját fizikumom miatt. Fiú szemmel nézve és budapestiként én így látom, aztán, hogy más nagyvárosokban vagy kisebb településeken mi van azt nem tudom, de gondoltam majd esetleg tőletek megtudom :-)
2010. szept. 24. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyak jönnek be, nem csípem az izmosakat, ők túl ridegek nekem.
2010. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!