Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet e mást is( semleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet e mást is( semleges dolgot) ha vki azt mondja a másiknak; ha így nézel rám, attól zavarba jövök?

Figyelt kérdés
Most mindegy, hogy milyen nemű mondja.Viszont mindketten házasok, és soha nem volt köztünk flört vagy ilyesmi, annyira nem ismerik egymást.
2022. aug. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmit. Házas vagyok, szeretem a férjem, terhes is voltam akkor, jó nagy pocakkal. Bejött egy ügyfél, aki helyes pasi volt. Nagyon közvetlen, kedves. Úgy nézett rám, hogy zavarba jöttem, pedig ez rám nem jellemző. Nekem sem jelentett semmit és valószínűleg neki sem. Nem gondolom, hogy ennyiből bármilyen konzekvenciát is lehetne levonni.
2022. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikir az ember ugy kellemetlenul erzi magát. Azt jelenti.


Ha vki tetszik de szorongást ébreszt

Ugyanis más esetben ha vki tetszik vagy es van kemia is stb HA nincs szorongás azaz laza nyitott tud maradni az ember, akkor nem lesz zavarban sem.

2022. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még a paromtol is mai nap is zavarban szoktam lenni(egyik exemtol is)


Ezt minden esetben olyan szorongás váltja ki hogy amikor mondok vmit es figyel árgus szemekkel, elkezdek attol tartani hogy magában kiröhög csak udvariasságnol nem teszi mert szorult belé annyi intelligencia. A mostani paromon viszont elkapok néha gunymosolyokat.


En ezert vagyok gyakorta zavarban mert félek attol hogy mit gondol a másik rolam.

2022. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*szoval vmi megfelelesi kényszer okozza.
2022. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!