Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyerekvállalásról a jelen helyzetben, akármilyen is az?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne a véleményem? Mire gondolsz? Mi most vállaltunk kisbabát, mert fiatalabbak nem leszünk. Mindkettőnknek van egy aránylag jó fizetése, egészségileg alkalmas vagyok most (autoimmim betegségem van) és mindketten úgy gondoltuk, hogy a másikkal bevállalnánk a családalapítást. Olyanra felesleges várni, hogy minden klappoljon és minden a legjobb legyen. Nyilván ne pucér seggre szülj gyereket, de arra várni hogy minden tökéletes legyen, felesleges.
2022. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki vágyik rá és képes biztosítani a megfelelő anyagi és érzelmi hátteret, akkor hajrá! Ez nem az az életút amit magamnak kívánnék, de ettől még nem fogom lenézni azokat, akiknek igen.
2022. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

A jelen helyzetben is vannak gazdag vagy normalis boldog emberek.

Addig minden gyereknek is van esélye erre.

2022. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Sose akartam gyereket.
2022. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Exem lyukas cipőben jart gyerekként ma 50 ezre cipőket vesz magának. Es képzeld hozzá a többit.

De Beethovenről is irhatnék hogy ki honnan mibol mi lett.

Ha vki élete egy kész csőd, a gyereke nem ő, hanem a gyereke egy másik ember.

2022. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk ugyanaz ami eddig. Egyáltalán nem tervezünk, nem szeretnénk gyereket.

Bár ha akarnánk, akkor sem vállalhatnánk, mert nem vagyunk felelőtlenek, és tudjuk, hogy nem férne bele anyagilag.

Nem keresünk sokat, de szeretjük a munkánkat és nem adnánk fel másikért ami bár esetlegesen többet fizet, de nem szeretjük annyira.

Ketten éppen kijövünk a pénzből amit keresünk, jut kicsit szórakozásra, félre is tudunk tenni, de másra nem futja.

Egyébként sem szeretnénk azért többet robotolni, hogy eggyel több éhes száj legyen, akit sok pénzbe kerül eltartani, ráadásul amúgy sem vágyunk rá.

2022. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
35 éves vagyok, a tágabb baráti körömben sorra jönnek a babák az elmúlt pár évben, most is van 3 terhes ismerősöm. Örülök nekik, mert tudom, hogy boldogok és jó szülők lesznek, de annak még jobban örülök, hogy nekem nem lesz.
2022. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na ilyen kommentekre gondoltam. Elég vegyes a kép, de ez a jó, vállaljon az aki vágyik rá és úgy érzi meg tudja azt adni neki amit gondol.
2022. aug. 26. 17:54
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Akarunk gyereket. Tervben van. Jól keresek, és ha gáz lenne is van annyi félre rakva amiből pár évig simán el éldegélünk.
2022. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%

Nem vállalok, és nem értem a többiek is miért vállalnak. Igen, most azt érzik sokan, hogy "mindent megteszek érte", aztán a szokásos történet lesz, ami szokott lenni:

a társadalom többi tagja majd szépen eltartja za "ilyeneket".

Nincs kedvem mérgezni a társadalmat egy felelőtlen döntéssel, így tudatosan nincs/nem vállalok gyereket.

2022. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!