Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetsèges vèletlen "rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsèges vèletlen "rossz lyukba" tenni?

Figyelt kérdés

A baràtom règóta erőlteti az anàlis szexet, de èn mindig nemet mondtam. Legutóbb hàtulról csinàltuk és ki-be huzogatta a pèniszèt a hüvelyembe, amikor majdnem betette hàtulra, nagyon fàjt, ezèrt felsikítottam ès felugrottam. Sokszor bocsànatot kèrt, azt mondta véletlen volt.


Szerintetek hihetek neki? Tènyleg lehetsèges vèletlen rossz helyre tenni? Veletek előfordult màr?



2022. aug. 27. 05:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez olyan mint amikor "véletlen" dugsz valakivel😅
2022. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%

Vaksötétben szeretkezni, közben megszólal:

-milyen szőrös...

-Az a macska!

-miáááááúúúúúúú....

-ja..

2022. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

Minden lehet, de itt azért felkaptam a fejem azon, hogy “erőlteti” az anális szexet!

Ez mit jelent pontosan? Rá szeretne beszélni, vagy esetleg erőszakos?

Egy biztos, hogy az anális szex hosszabb előkészületet és hozzáértést igényel, nem lehet csak úgy betenni….!

Én biztatóan, hogy jelezném a srácnak, hogy én megértek mindent, hogy őneki ez fontos, de te ettől nagyon megijedtél…még egy ilyen alkalom és mehet az anyukaja hoz ebédelni természetesen a bőröndjével együtt…. !

2022. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
8%
Kivéve, ha a srácé a lakás, mert akkor a lány mehet az anyjához ebédelni a bőröndjével együtt. :D
2022. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
15, látom érted a lényeget…
2022. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Növessz önbecsülést, szexuálisan ráderöltet egy beteg dolgot ami téged nem vonzz.
2022. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

Nos, bizalomvesztés lett, és már vége is a felszabadult szeretkezésnek - kapcsolatnak.


Az hogy erőlteti és rá akar beszélni, ez azt jelenti, szexuális intelligencia = 0.


Én eddig minden lánnyl úgy jutottam popsihoz, hogy előbb rávezettem arra, hogy magától érezze meg, hogy ott is mennyire érzékeny és élvezetes.

Pl. sokáig nyltam ujjaztam, úgy amagam módján és néha néha a popsibejáratot is. Lehet egy két hónap is így, mire eljut odáig hogy pont az puncis orgazmusa közben érzi meg a popsizás finomságát. Na és ilyenkor lehet továbblépni, hogy egy ujj ovatosan be a popsiba és úgy finoman felfelé masszírozva (nem ki-be rángatva) nyomkodni a Gpontot a punciban. Simán megy.

Stb stb. , Ehyszer csak eljut magától odáig, hogy hű de joooo ez a punci-popsi kombó.

Na ha ez megvan, akkor lehet próbálkozni a popsiba a farkat belepróbálni.

És nem megbeszélni a moziban, hohy : ha hazaértünk análozzunk. Jó, OK.

2022. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt el tudom képzelni, hogy a nagy hévben kicsúszik és egy kicsit hátrébb talál vissza, de akkor is hamar észreveszi az ember, hogy zárt ajtók fogadják és szárazság (bocs), szóval egyből tud korrigálni. Ha megpróbálja betolni ennek ellenére (márpedig ha neked nagyon(!) fájt akkor valószínűleg ez történt), az már nem véletlen, az biztos. Nálunk is volt olyan, hogy kicsúszott, nem ugyanoda ment volna vissza, de egy enyhe bökésen kívül nem volt más, mert egyből feltűnt a férjemnek is, hogy nem jó helyen kopogtat, és már korrigálta is. Ez nem fájdalmas élmény, ez előfordul. Ha ennek ellenére megpróbálta volna szárazon csak úgy betuszkolni, az más lett volna, és az nem lehet véletlen.


Amúgy nekem volt egy exem, aki mindenáron az análra akart volna rávenni. Azzal érvelt, hogy az exével is csinálták, és a csajnak tetszett. Hát... Ok? Sosem engedtem neki, de rengeteget veszekedtünk ezen, és szerintem benne hiányérzet is volt, mert amúgy végül megcsalt (hogy análisan vagy sem, azt már nem tudom, a részletekre nem kérdeztem rá :D ), szóval én tapasztalatból úgy gondolom, hogy ha erőltet egy kérdést, ami neked nem pálya, sőt ha még így erőszakoskodik is, akkor annak hosszú távon nem lesz jó vége.

2022. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek a 18 sal. Nálunk is fordult elő véletlen, hogy rossz lyukra játszott. Rögtön észrevette és ment vissza a rendes poziciójába. Nem lehetoda csak úgy véletlen benyomni.

Ha szándékosan csinálta akkor elég hülye, mert tudnia kéne hogy ott os kell a tágitás, mielőtt benyomja.

2022. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt csinálta. Fasz kivan ezekkel a látenshomár ánusztúrókkal már... Nekem is volt egy ilyen exem, folyamatosan éreztette velem, hogy az igazán jók engedik fenékbe (magyarul én nem vagyok az). Szélnek is engedtem
2022. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!