Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel engem jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel engem jobban a párkapcsolat mint a munka karrier jövőm?

Figyelt kérdés

Ha van barátom, ha nincs, állandoan csak a párkapcsolaton van a fokuszom.

Ez miatt minden más másodrangu az életemben és veszélyes is, olyan szinten hanyagolom a dolgaimat.

Nem intézem el a hataridos dolgaimat sem, mert csak az számít hogy melyik oasi mikor ér rá, vagy helyretegyem egy egy kapcsolatom, vagy kialakuljon valakivel, ha ninvs barátom el vagyok en egyedul ugyan, de demotivált es amig nem lesz addig semmi nem érdekel, csak az hogy legyen.


Semmi lelki egyensulyom nincs sem barát nelkul, sem baráttal, a karrier, munka penz, baratok hobby zene edzés szabadidő egyedul mindig huszadrangu:(



#férfi függés
2022. aug. 28. 09:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*melyik pasi mikor
2022. aug. 28. 09:02
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tud segíteni, elmondja mitől alakulhatott ki és mit tehetsz ellene.
2022. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kepzeld el hogy etteremben vagy.

A eset egy helyes pasival/a barátoddal

B eset a barátnőiddel


Melyiket valasztanád?

Ez az érzés az, ami miatt minden minden más huszadrangu.

2022. aug. 28. 09:21
 4/26 A kérdező kommentje:

A pszichologus is:

A eset a pasijával beszelget

B eset egy beteg emberrel beszelget.

Szerinted ő melyiket választaná ha lehetne?

2022. aug. 28. 09:22
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is szoktam étterembe menni és imádom.

Jó akkor maradj ebben a függő állapotban, csak nem értem, minek írsz ki kérdést róla ha semmi nem jó? Akkor szenvedj és vesd oda magad minden pasinak a kapcsolat hianyod miatt, szép életed lesz :D

2022. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De valakivel aki tetszik nyilvan jobb lenne minr egyedul enned.


Sokakat jobban erdekel a penz mint a párja. Vagy a hobbyja.


Ennek a pszichologiája érdekelne.

2022. aug. 28. 09:36
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írod, hogy te elvagy egyedül is, ez nem igaz. Nálad a kapcsolat a függés tárgya. Azért fókuszálsz rá, mert rettegsz attól hogy egyedül legyél. Nem tudsz magaddal mit kezdeni. Te csak akkor érzed magad "valakinek", ha van melletted egy férfi.

Az alkoholista a piáért, a drogos a drogért szorít minden mást a háttérbe, a szexfüggő meg azért, hogy szexhez jusson. Ezek csak pótcselekvések, elfednek valamilyen más problémát ami lehet, hogy gyerekkorból ered.

Ezért kell a pszichológus, hogy "visszakövesse" veled, hogy miért csak akkor érzed magad "egész embernek", ha párkapcsolatban vagy.

Nem mondom hogy magányosan kell meghalni (mielőtt még kiforgatod amit írtam), de az írásodból látszik (meg a mindennapos kérdéseidből is), hogy görcsösen párkapcsolatot akarsz. Már te is észrevetted, mert erről szól a kérdésed is.

Ahogy előttem is írták pszichológussal lenne érdemes konzultálni, de nem egy alkalommal, mert nálad ez gyerekkori rossz mintakövetés lehet (elvált szülők gyereke vagy, apádnál látott minták stb).

2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem rettegek egyedul. Nem háboruban vagyok:D


Csak egyedul de ha van baratom azzal is nekem huszadrangu egy hobby bnők vagy edzés munka. Munkabol vagy munka utan is csak a baratom a lényeg.


Valahogy a prioritas teljesen máshol van nekem mint az atlagnak.

A pszi hologusrol.is irtam. Ő is inkabb lenne a pasijával mint egy beteg emberrel! Pont nem ő fogja ezt tudni megmondani hogy tévesen gondolkodom mikozben ő ugyanugy van vele!

2022. aug. 28. 09:52
 9/26 A kérdező kommentje:

Teszt is lehetne. Szolnék a fonokének hogy azonnal adhat a pszichologusnak szabit. Szerinted leulne velem 1 órara vagy osszepakolna?

Vagy akarhova bemennék. Es elorditanám magam hogy haza lehet menni ma. Szerinted hany perc alatt ürülnének ki a munkahelyek?

2022. aug. 28. 09:56
 10/26 A kérdező kommentje:

Szóval a másik lebetegezése nélkul tudunk érdemben a tárgyról vitazni vagy nem?

Hogyan legyen fontosabb egy hobby egy karrier, mint egy másik ember?

2022. aug. 28. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!