Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párod üzleti úton egy másik nővel kellene egy ágyban aludjon mert nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 15:30
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Utolsó, örök hálám, hogy 30 kommentelő közül volt egyetlen egy, aki még felfogja, hogy nem minden kapcsolat hazugságokról szól.

Komolyan, ki az az idióta férfi, aki egyáltalán elmondja, hogy egy nő mellett kell aludjon ha igazából megcsalni akarja a párját? Az ilyen nem titokban történik??

A mi esetünkben is a szoba lett elrontva, egyáltalán nem örült a párom, olyannyira nem, hogy veszekedés lett belőle és estére sikerült megoldani a problémát, nem alszik még csak egy szobában sem a hölggyel. Egyébként a hölgynek is van párja.

És persze, hogy lehet a földön is aludni, de ha nincs egy szar pokróc sem, lehet mégsem annyira kellemes.

Nem úgy értettem a kérdést, hogy már megtette a párom, lebukott, próbálja kiszedni magát, stb... Hanem csak egy feltételezés volt, hogy ha mégis úgy alakulna...


De szomorú, hogy 30 emberből egyetlen egy volt, amelyik feltételezte, hogy talán nem is megcsalásról van szó, hanem egy tényleg elsiklott helyzetről.

2022. aug. 31. 20:32
 32/47 anonim ***** válasza:
88%
31: megmondom őszintén, akkor is gyanús lenne nekem, mert sztem normális ember ilyenkor nem az ágyat választja. Én még nőként is inkább feküdnék a földön pokróc nélkül, mert tisztelem annyira a páromat. Az lenne az első gondolatom, hogy előre magyarázkodik, mert van a megcsalásra bizonyíték.
2022. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
79%
De kérdező, látod nálatok is úgy alakult, hogy végül megoldották a külön szobát. Jó, az indiás eset azt elfogadom, hogy így alakult, de azért civilizált országokban a 21. században ahogy írod, megoldják a szállásadók, hogy ha hibát is vétenek eredetileg, de mégis csak külön szobába kerüljenek. Vagy minimum külön ágyba. És ez a lényeg. Ha az ember párja akarja, akkor igenis megoldja, hogy legyen más lehetőség, nincs olyan, hogy rá van kényszerülve az egy ágyban alvásra mással. Én is voltam már üzleti úton, a férjem is, sosem volt ez probléma, a legtöbb szállodában két külön ágy fogadott akkor is, ha egyedül voltunk a szobában, szóval ha esetleg közös szobába kerülnék egy kollégával, aki történetesen ellenkező nemű, akkor sem lenne kérdés, hogy külön ágyban aludnánk.
2022. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
20%
27. Másik szemszögből pedig ha a másik fél nem hiszi el hogy nem dugni mentem akkor is felesleges a bizalom nélküli kapcsolat.
2022. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
16%
Gei itt a legtöbb válasz, ha ilyen vádaskodó párom lenne inkább megcsalnám, hogy legyen alapja, azt ne csak a savat kapjam, bár inkább szakítanék..
2022. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
79%

30

Na de ti sem úgy indultatok, hogy egy szoba lesz. És azért India kicsit más.

2022. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező mért teszed fel a kérdést ha fáj a hozzászolás...
2022. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
21%

36

Mi ugy indultunk, hogy 2!!! külön szoba lesz! Na mikor odaértünk, akkor csak egy volt! 🙄🤭 de monstak, h másbap már lesz szabad!

Semmi sem történt NYILVÁN! Aludtunk! Nehogy már ket felnőtt ember ezt ne tudja kezelni! Ugyanakkor tény, hogy bőven van olyan férfi/nő, akinek ezt nem lehet elhinni... Irodaban is csak röhögtek. Illetve annyit megjegyzett a főnim, hogy szuszogok! 😁 de nyilvan ezt csak f2f!

2022. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
79%

"Elvileg 2 szoba volt foglalva, közben meg valami félrecsúszott, és csak egy lett."

Nyilván nem indulok el sehova, amíg nincs a kezemben a foglalás. Nem érdekel, hogy "elvileg" mit foglalt Gizike.


"A mi esetünkben is a szoba lett elrontva"

Akkor szólni kell.


"szomorú, hogy 30 emberből egyetlen egy volt, amelyik feltételezte, hogy talán nem is megcsalásról van szó"

A legtöbben nem is megcsalásról írtak, hanem hogy ilyen szitu nem igazán fordulhat elő...

"Üzleti útra" a legtöbben nem a szavanna közepére mennek, hanem valamilyen lakott területre ahol kizárt hogy ne lehessen még 1 db szobát szerezni. (A szavanna közepére meg úgyis visz mindenki saját sátrat, tehát ott se fordulhat elő ilyen)

Az egész inkább hangzik egy borzalmasan gagyi kamunak, mint olyan történetnek ami megtörténhet egy cselekvőképes felnőttel.

2022. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
28%

39

Mh...Hát, ez india volt! Nem a bookingon lett foglalva, mint manapság...., (10 éve volt már kb...!) ... Levelet írt a HR.es kolléga a szállásnak, hogy "2 fő"! Erre visszairták levélben, hogy OK, (nálunk volt a levél kinyomtatva) - Odaértünk a szallasra, és kozoltek, h csak 1 szoba van foglalva, 1 főre, ők ezt látják a rendszerükben, es tele vannak, és latja a visszaigazolást is, de akkor sincs több szoba, de holnaptól már lesz!

Btw:

A mi esetünkben is a szoba lett elrontva"

Akkor szólni kell"

● Szerinted nem szoltunk??? 🤣🤣🤣😂


A hab a tortan, hogy fel semn tudtuk hívni a HR.t, mert h magyar idő szerint ejszaka volt....

Most ezzel mi a f*szt kezdesz mégis? Indiaban? 12 órás repülő út után, szerinted mennyire lett volna kedvem barmihez is??? Meg ha szingli is vagyok. Semmit nem akartam, CSAK ALUDNI!!! Van ilyen...de tény, hogy rengeteg pasi volt a férjem előtt, akinek ezt nem hittem volna el

2022. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!