Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párod üzleti úton egy másik nővel kellene egy ágyban aludjon mert nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 15:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
56%

#40

Jajaja, gondolom 200 km körzetben nem volt egyetlen másik épület sem. :(

2022. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
28%

41

India!!!!! Még mindig India! Eleve azért volt velem a csapatmanager, mert egy nőt, nem akartak egyedül elengedni oda. Elég lettem volna én is.

Szerinted? Volt, csak senki nem kockáztatott! Egyebként, lent beszeltük, hogy jó akkor bazdmeg, jó lesz az egy szoba, (nagyvobaluan ki sem kellett fizetnie a cégnek) - majd ő alszik akkor a földön! Én mondtam, hogy FELNŐTT EMBEREK VAGYUNK, kezeljük mar ezt igy.

Ismét megkérdezem, ha tényleg csak szunyáltunk, akkor ez komolyan ekkora baj???? Vagy ha két azonos nemüvel esik meg, akkor mar oké? Csak azert vagyok "elitélve", mert nő vagyok? Ha pasi lennék, akkor ugy oké lenne?

2022. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
56%

#42

Jaja, indiában nincsenek lakott települések. 🥱

2022. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
28%

43

A kerdesemre csaknem feleltél 😏😏😏

2022. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
56%

#42

Melyikre?


"Ismét megkérdezem, ha tényleg csak szunyáltunk, akkor ez komolyan ekkora baj????"

Sehol nem írtam, hogy "baj"...


"Vagy ha két azonos nemüvel esik meg, akkor mar oké?"

Hogyhogy "oké"? Szerintem nem az érintettek nemétől függ az elérhető szobák száma.


"Csak azert vagyok "elitélve", mert nő vagyok? Ha pasi lennék, akkor ugy oké lenne?"

Ezt abszolút nem értem, hogy jön ide hogy ki milyen nemű meg hogy mi oké meg mi nem oké? Felőlem aztán olyan neműekkel alszol olyan szobában ahogy csak jól esik neked. Ettől még gyenge mese, hogy ne lenne semmilyen más megoldás. Tökmindegy a nemed.

2022. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
26%
44. Volt. Földönalvás...
2022. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, olyan nincs, hogy a kérdezőnekazt monjda a férje az utazás előtt, hogy majd a kolleginával kell aludni, mert nem volt más lehetőség.
2022. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!