Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, amikor szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor szeretnek téged?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ismerem, pedig eltelt életem ~harmada. Erőt gyűjtenék a sztorikból... (F)
2022. szept. 1. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatatlan. De csak akkor van értelme, ha te is szereted a másikat.
2022. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó érzés,semmivel sem lehet hasonlítgatni.Viszont általában,sajnos,nem mindig úgy szeret valaki,ahogy jól esne,vagy ahogy szeretnénk.

Volt az életemben olyan,aki úgy szeretett,hogy át akart formálni,ezzel pedig ellenkező hatást ért el.

És egyetlen egy valaki volt,aki igazán szeretett,ahogy és aki voltam,én is nagyon szerettem,kölcsönös volt - na pont ő volt,aki úgy dobott el,ahogy én egy almacsutkát nem tudnék. Nehéz volt kiheverni,nagyon nehéz.

És mi ennek az " öröksége" ? Bizalomhiány,távolságtartás most már mindenki felé.

Pedig nincs jobb az életben a szeretetnél...


F/Bp

2022. szept. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Félhet az ember, hogy A, valóban ezt érzi a másik fél, vagy csak megjátssza magát; B, félhet attól is, hogy mikor csalják meg/b*ák át.

Tehát nem csak szupcsi érzéseket ad.

2022. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam szeretve és jó érzés de nem volt őszinte .. 28/f
2022. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 ha neked a kapcsolat ezekről szól akkor soha nem bíztál a párodban.


Aki a szerelmed az mindig megért, támogat és feltétlen szeretetet ad, bizalmat szavaztok egymásnak, lelkitársak vagytok. Ilyen egy párkapcsolat.


Viszont visszatérve a fő kérdésre: szeretve lenni olyan érzés hogy gondolnak rád, elhívnak például haverok játszani/sörözni, őszintén nevetni hülyeségeken mondjuk belsős poénokon

Én hiszem hogy találsz barátokat, mert ha vannak barátaid az egyenlő azzal hogy szeretve vagy viszont ha ennek ellenére úgy érzed hogy nem vagy szeretve, akkor neked csak haverjaid vannak, nem barátaid

2022. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Sajnos senkim nincs. Se barát, se pár. Senki, aki munkán kívül hozzám szólna akár. Szar érzés, nem tagadom, nem érzem magam ennyire gáz embernek.

2022. szept. 2. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

(#5 vagyok)Én még azt javaslom hogy facebookon lépj be például egy olyan csoportba ami érdekel téged teszem azt: autók, vagy a férfisutyorgó amibe még talán barátokra is lelhetsz mert ott csak férfiak vannak bennt(szigorúan nőmentesre szűrt.) Link: [link]

Azért gondolom hogy találhatsz ott barátokat mert ott a problémáktól a szerelésig és azon túl is van minden poszt. Akár te is posztolhatsz név vagy névnélkül(van rá opció)

Sok sikert kívánok neked!:)

2022. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm, de ezeken már sajnos túl vagyok. Megannyi programjavaslatot tettem, hívtam embereket lelkesen, totál egyedül voltam mégis az egészen. Beszélgetek valakivel, 1-2 nap alatt (látszólag ok nélkül) megunja és eltűnik.

2022. szept. 6. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!