Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kontraproduktív ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kontraproduktív ebben a kategóriában kérdezni?

Figyelt kérdés

Az itt válaszolók közül nagyon kevés ember van, aki érezhetően harmonikus kapcsolatban él, jellemzően az itteni nők vannak kapcsolatban, akiknek a 85%-a viszont iszonyatosan frusztrált, szóval sejthető, hogy mennyire kiegyensúlyozott az életük, a maradék nagy része túl fiatal ahhoz, hogy valóban bölcs tanácsokat adhasson.


Az itteni férfiak jelentős hányada sikertelen a párkeresésben, egy részük egyértelműen zavart gondolkodású, a maradék egy része több váláson van túl.


Elenyésző százaléka az a válaszadóknak, akik vélhetően alkalmasak is arra, hogy tanácsot adjanak. Volt is egy kérdés szavazással, ahol az jött ki, hogy maguk a válaszadók is 10-ből nagyon max. 5 választ találnak hasznosnak. Nem gondoljátok, hogy ebben a kategóriában kérdezni, és innen építkezni pont, hogy romboló hatással van a szerelmi életetekre?


2022. szept. 2. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem szabad túl komolyan venni ezt az egészet , sokan csak panaszkodni járnak fel amúgy is
2022. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Jokat lehet szorakozni az itteni kerdeseken / valaszokon, nem szabad tul komolyan venni. Az is jo jelenseg, amikor teljesen szubjektiv dolgokon verszemet kapnak paran es kenyszeresen lepontoznak valakit sertodottsegukben.
2022. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Én itt frusztrált férfiakat látok, nem nőket. Nonstop gyártjátok a "nők elszállt igényei miatt vagyok szűz 30x évesen" óbégatásokat, meg a hagymázas incelforradalmas hülyeségeiteket arról hogy hogy kéne minket megnevelni meg a helyünkre tenni cselédnek, és megölni az aLfaGigAcsEdeKet akik miatt nem juttok a közjószághoz (aka nők). És mindezek után jön az áldozatpózból vinnyogás: frusztrált nők vannak itt 😂 Cicuka, kik itt a frusztráltak? 🤡 Kik nem kellenek senkinek?
2022. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Jó a kérdés!


-Egyrészt a hibákból is lehet tanulni.


-Másrészt viszont nem lehet hozzá nem értő emberektől tanulni.

2022. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted a kérdések mennyi százaléka az, ami komolyan is van gondolva? Megnyugtatlak a többsége troll, aki sorozatban kérdez. Ha több fiókja van, akkor percenként ontja a hülyeséget, ha csak egy, akkor szigorúan félóránként (éjjel kétóránként) jön az áldás.
2022. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek vele, hogy valóban kevés ebben a kategóriában a valóban hasznos válasz. Sajnos a legtöbb esetben leszólást vagy a legegyszerűbb dolgot írják tanácsként: "szakíts". Ami nem olyan egyszerű azért.
2022. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

6.


Mondjuk olyan kérdés alatt, ahol a kérdező szépen jellemez egy szadista-pszichopata (paranoid-skizofrén, pszichotikus stb. mikor épp mi) őrültet, mint a párját, aki szétalázta, megcsalta, talán meg is ütötte - mit lehet írni? Beszéljétek meg...? Az ilyen esetben nincs már helye a megbeszéléseknek, mintha a cápát próbálnád meggyőzni miközben nyel le, hogy "te cápa, ne legyél már húsevő, olyan finom a moszat!"

2022. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Valóban vannak ilyen esetek amikor tényleg a szakítás a legjobb és tényleg én is úgy látom, hogy annak ott vége kellene lennie, mert aki ki írta a kérdést például nagyon nincs megbecsülve vagy bántva van, de csak arra gondoltam, hogy szerintem indokolatlanul sok az ilyen "tanács" még az olyan esetekben is ahol talán nem ez a legjobb megoldás.
2022. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az áldozat meg győzködi magát: "Csak azért ütött meg mert félt engem!"


Jó hogy nem a szeretet kifejezőeszközeként azonosítja!

2022. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#3: Nő vagyok, és elég megnézned a saját válaszod, ha frusztrált nőt akarsz látni. Cicuka.
2022. szept. 2. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!