Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elmuljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elmuljon?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy nőnek, akivel nagyon jó volt a viszonyunk. De ok nélkül megszakította q kapcsolatot és 3 hónapja nem beszéltünk. Legutóbb beszéltünk de elvileg van már párja.

Én viszont egész nyáron szomorú voltam miatta. Szerelmes vagyok bele, szeretem őt, sosem volt ilyen velem. Nagyon erős érzelmeket vált ki belőlem. És nem.mulik el. Mindennap raggondolok.

Mit csináljak?

29/f


2022. szept. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden ok nélkül?

Nem adtad véletlenül a tudtára az érzéseid?


Egyébként elmúlik, csak idő kell hozzá.

2022. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ok nélkül nem szakítja meg, csak neked nem mondta meg miért. Nagy különbség.


Valószínűleg mert nem akart tőled semmit, vagy talált jobbat, akivel összejött és jelenleg van. Ez van, nem tudsz mit csinálni.


3 hónap azért már elég kell legyen ahhoz, hogy továbblépj egy olyan embertől, akivel együtt sem voltál, csak alakulgatott. Inkább arról van szó, hogy úgy tűnt összejöttök vagy lehet ebből valami, aztán kihúzta magát és ez persze fáj, főleg az egódnak, az elképzeléseidnek, a terveidnek. Úgy érzed minden amit gondoltál nem valódi volt, kihúzták hirtelen a talajt alólad.


Meg kell tanulnod hogy ez a modern ismerkedés, ez manapság a kapcsolatteremtés. Bármikor, bármelyik pillanatban dobhatnak, megcsalhatnak és megszakíthatnak minden kontaktot. Sajnos el kell sajátítanod azt, hogy nem éled bele magad még akkor sem, amikor együtt vagytok.


Most annyit tudsz csinálni, hogy szépen letörlöd mindenhonnan és nem nézegeted, ha élőben muszáj találkoznotok, akkor nem keresgéled, nem figyeled. Foglald el magas más dolgokkal, aztán majd lesz másik nő.

2022. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő ezt tudta.

Meg ahogy leírtad nála is túltoltad a tèmàt.

2022. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pazichológus.
2022. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked szex hiányod van ennyi az egész.


Hidd el, ha mással lefekszel ezek az érzések hamar elmúlnak.

2022. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!