Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hatással van rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hatással van rám barátom haverja. Mit csináljak hogy ez az érzés elmúljon?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk párommal, a barátja eleinte eléggé rám mozdult részegen. A párom állította le, akkor iszonyatosan taszított, nem szerettem a társaságát hiába a párom barátja. Viszont az elmúlt 3-4 hónapban nagyon tetszik, az a baj,hogy elég sokat is vagyunk egy társaságban így nem csillapszik. Nem a külseje miatt van, mert úgy egyáltalán nem az esetem, viszont a belső alapján nagyon jó ember, élvezem a társaságát. Szeretem nagyon a páromat, nem szeretném hogy ez közénk álljon. Mit csináljak? Próbáljak minél kevesebbet találkozni vele? Valaki volt már ilyen helyzetben? Mi lett a vége?

2018. júl. 31. 22:21
 1/6 anonim válasza:
El kellene mondani a baratodnak hogy tudjon rola, ha nem mulik, amit ketlek, mert termeszetes fellangolas. Nyilvan azert alakult ki merthogy rad mozdult ws tudatalatt tudod hogy bejossz neki. Ez termeszetes, nem tegetsz rola, el fog mulni! :)
2018. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele abba, milyen ember az olyan, aki a barátja párjára ilyen gátlástalanul rányomul. És nem, erre nem kifogás az alkohol. A tettekre sosem kifogás az alkohol. Felnőtt ember felelős a tetteiért. Nekem nem kellene olyan pár, aki részegen más barátnőjére nyomul.
2018. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy már nem szereted a barátod, csak nem akarod bevallani magadnak.
2018. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csereld le a parod. Osszeillwtek egy olyan emberrel aki a haverja csajara ramozdul. Foleg hogy itt meselsz errol hogy de jo ember.
2018. aug. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Széthullóban a baráti társaság...
2018. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelen, hasonló helyzetben vagyok.

(Bár nálunk nem történt ilyen bepróbálkozás, befogtam a számat és senki nem tud erről azóta sem, és a másik sem nyomult így direktbe soha.)


Egyszerű fellángolásnak gondoltam én is, bár már a legelejétől volt nálam ez a dolog. CSak hát csak nem akart múlni. Úgyhogy mikor rájöttem, hogy hónapok után is tart, meg amiket produkálok, azóta én is kerülöm, ha tehetem.

Elég mocsok egy élethelyzet és lelkileg sokszor voltam ki emiatt, meg a bűntudattól.

De a legrosszabb, hogy párom haverja, így nem tudtam teljesne kizárni, holott nyilvánvaló, hogy így oldódott volna meg ez az egész.


Szóval egyébként a párodat sem értem, hogy az előzmények tudatában mégis miért szervez ennyi közös programot vele így hármasban vagy többen.. És igen, ki kellene zárni, ha fontos a kapcsoaltod, mert eléggé bele lehet ragadni ebbe. Illetve részegen egy óvatlan pillanatban te is átlépheted azt a bizonyos határt, amikor érzed, hogy a másik is vonzófik hozzád.. Akkor nem biztos, hogy az eszeddel fogsz tudni gondolkozni.


Tehát mindenképpen jó lenne távolságot tartani a sráctól, ha fontos a kapcsolatod.

Néhányan ilyenkor azt tanácsolják, hogy mondd ela barátodnak őszintén, mi a szitu, akkor legalább levesz a sok közös programokból, és a kapcsoaltotokat is talán helyrebillenti, ha mindketten azzal foglalkoztok. Én ezt nem tettem meg, de vagy így, vagy úgy kerülni kéne a srácot, hogy ne keveredj bele még jobban és ne hagyd elmlyülni a dolgokat. - Már ha valóban a kapcsolatodat szeretnéd, de tudod egy pont után már nehéz lesz "visszajönni".


Én senkinek nem kívánok ilyet, könnyen jár kívülállók a szája, meg ítélkezik ( nylván sz.ar egy helyzet, nem mondjátok), de ettől függetlenül még mindig csak a viselkedésedet tudod konrtollálni, belül meg totál szét tud szedni egy ilyen, ha nem figyelsz.

2018. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!