Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológuson nélkül mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológuson nélkül mit csináljak, hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nem az esetem, nem jön be. Nincs köztünk semmi. Ha épp nem látom, akkor eszembe szokott jutni, néha ábrándoztam róla. Amikor találkozunk, akkor pedig nem érdekel, sőt ha flörtöl, akkor meg is ijedek, hogyan rázzam le kedvesen, mert nagyon nem jön be...
2019. jan. 17. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó a szövegértésem, de mit szeretnél, mi múljon el? Hogy ne jusson eszedbe?
2019. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, hogy ne érdekeljen akkor sem, ha nem látom, mert el tudja vonni a figyelmem. Nem is tudom, mi lehet ez az egész...
2019. jan. 17. 15:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor mi a lófüttyért gondolsz rá és ábrándozol róla?
2019. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi vagyok....
2019. jan. 17. 15:28
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem két lehetőség van.Valójában tetszik,de félsz,ezért mikor meglátod tagadásba kezdesz.

Vagy a másik,hogy nagyon vágysz valakire,szeretsz esténként arra gondolni,hogy milyen lehet.Ez a srác meg vonz valamilyen szinten,ezért kivetíted Rá.Uh,hopsz.Ebben az esetben is tetszik valójában.

2019. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jutnak eszèbe emberek,akikkel találkozik néha,nem kell ezen így leakadni.Nem is értem igazából mi a bajod.
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vagy valaki más tetszik,de ha olyan pasiról ábrándozol esténként aki viszont nem,az egy jó megoldás,hogy ne gondolj arra,akiêrt valójában odáig vagy.
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért írtad ki ezt a kérdést mert érdekel a dolog. Talán még nem jutottál el odáig, hogy magadnak bevalld, hogy bizony érdekel téged, mert talán nem olyan akit te magadnak megálmodtál.Pedig szerintem, ha más nem, de a hormonok ott zizegnek köztetek:)
2019. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, ki álmodna ilyen pasiról..valami kivetítés felé lehet. Jó lenne már valaki, és abban sem hiszek, hogy kellenék valakinek. De nem tudnám hagyni, hogy hozzám érjen, megcsókoljon...
2019. jan. 17. 16:14
 10/15 anonim ***** válasza:

milyen sűrűn találkoztok? Milyen a kapcsolatotok ? Úgy értem te passzív vagy és csak ő keres vagy te is keresed néha?


Amugy mi nem tetszik benne külsőre nem egy jóképű vagy fizikumra vagy a stílusa vagy önmagában az hogy "túl rámenős"?


Hogy találkoztatok honnan ismered?

2019. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!