Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók. Csak a sors nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók. Csak a sors nem akarja hogy összejöjjön, vagy velem van valami gáz? =S segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elég érdekes problémám van, szerintem nem is lényeges, de már komolyan nem értem, velem van-e baj, vagy a másik hárommillió pasival... Szóval általában az a képlet, hogy fogunk engem meg egy helyes, aranyos, okos, figyelmes, kicsit idősebb és vicces srácot, aki a legjobb haverjává fogad, és többnyire jobb társának mondd, ám az adott pillanatban, amikor a jégtörő csókra kerülne a sor, valami mindig közbejön (telefon, busz, barátnő, haverja meglát, stb). Így lehet köztünk akármi, ha (nem akarok nyálas lenni, de) nem "pecsételhetjük meg" a dolgot. Így mindig csak egy srác meg egy lány leszünk, akik bírják egymást. De már lassan úgy érzem, hogy egyszerűen csak a sors nem akarja, hogy megcsókoljon valaki és végre komollyá váljon a dolog bárkivel is... Velem van a baj? vagy ez egy átok??=D segítsetek, 18 vagyok és még senki sem csókolt meg... ez gáz? vagy csak számomra nagy dolog? ?:( előre is köszönöm...
2010. szept. 25. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről a sors tehet... De amúgy nem biztos, hogy azt nem akarja, hogy összejöjj valakivel, vagy csókolózz valakivel, hanem csak azt, hogy épp azzal az emberrel ne, akivel épp vagy! Amúgy nyugi, ráér még :-)
2010. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudod, ilyeneket SOSE beszélj be magadnak. Mert tudod mi a vonzás törvénye? Ha valamiben igazán hiszel, az úgy lesz, illetve ha valamit bebeszélsz magadnak, akkor tényleg kezd úgy tűnni, mint ha igaz lenni...ez egy ördögi kör..valahogy úgy jönnek ki a dolgok..aztán bebeszéled, és akkor meg még inkább úgy jönnek ki. Azt tudom ajánlani, hogy ezeket a rossz gondolatokat töröld ki a fejedből, inkább koncentrálj arra, hogy ha tényleg a sors úgy akarja, hogy ti együtt legyetek, akkor együtt lesztek. Lehet, hogy még talán várni kell egy kicsit, de abban biztos vagyok, amit az előző mondatban írtam:)Hidd el! Átkokban meg végképp NE higgy. Ja éés szerintem egyáltalán nem gáz, ha még nem csókolóztál ennyi idősen, Most léptél a felnőtt korba, és még rengeteg éved van hátra. :) A szerelem nem egy verseny, hanem két ember Komoly kapcsolata, és a csók is akkor az igazi, ha olyan emberrel csinálod, akivel valóban együtt kell lenned:) Minden esetre, kapcsolt ki a telód olyankor , és az meg, hogy ki lát, ne érdekeljen. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. Kívánom, hogy hamarosan összejöjjön neked, és bízom benne, hogy tudtam segíteni:)

2010. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia nagyon köszönöm mindkettőtöknek. De talán a második válazs volt sokkal hasznosabb, mert most hogy belegondoltam...ezekkel az emberekkel máig jóban vagyok és nem egy szingli közülük jelengleg. talán tényleg csak várnom kéne? igen, ha ez így van akkor előbb utóbb muszáj összejönnie:)) köszönöm, kicsit jobb kedvem lett.^^
2010. szept. 25. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök:)

Ha bármi van még, írjál ide. Ja és, ha összejöttek a dolgok, vagy csak alakultak, akkor is:) Kíváncsi lennék rá:)

2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj de aranyos vagy, köszönöm:)) így a legjobb tanácsokat kérni, mert így az ember nem elfogult, és kiderülnek, kik azok a barátai akiket eddig nem is ismert^^
2010. szept. 25. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

:) Jaj, ez jól esett:)

Ha gondolod, beszélgethetünk msn-en is (j.viola.33@hotmail.com). persze csak ha szeretnéd, nem kötelező, csak megadtam.:)

2010. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!