Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, ha egy férfi házias, figyelmes, normális értékrendje van, sportol és vigyáz az egészségére is?

Figyelt kérdés
Főzök, mosok, takarítok, rendet hagyok magam után, kertészkedek, kocsit takarítok. Ami érthető is, hiszen egyedül élek a saját házamban, más nem csinálja meg helyettem. Miért olyan furcsa ez? Jobb lenne, ha egész nap focimeccset bámulnék a tv előtt és sörrel a kezemben üvöltöznék, miközben büdös zoknik és üres, zsíros pizzás dobozok lennének szétdobálva a házban? Ráadásul nem vagyok egy tohonya zsírkupac. Rendszeresen edzek, egészségesen étkezem, magamra főzök, van két cicám és istenien masszírozok. Szerintem egyes nők végtelenül telhetetlenek. Áruljátok már el mi kéne még? 36F

2022. szept. 4. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Humor, na az kéne....,
2022. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg egy Babetta....
2022. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tohonya zsirkupac vagyok,egész nap focimeccset bámulokk a tv előtt és sörrel a kezemben üvöltözok, miközben büdös zoknik és üres, zsíros pizzás dobozok vannak szétdobálva a házban. Egyedül élek alberletben de nem takaritok, csak ha már mászik. Nem edzek, rendelek a kaját,allergiás vagyok a macskaszorre.

Miért figyeljek arra,hogy úgy éljek,mint a kérdező? Tök fölösleges.

2022. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem ciki. De ahogy az első is írta, a humorérzék tényleg fontos. Meg mondjuk arról semmit nem tudtunk meg, hogy milyen az értékrended, illetve hogy esetleg nem te támasztasz-e túlzó elvárásokat a nőkkel szemben.
2022. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki,sőt...viszont fontos a belső is,a figyelmesség,az udvariasság és a jó humorérzék.


Nem tudjuk milyen nő az ideálod,mi a fontos,a külső,a belső,hajlandó vagy e halandó,normális,érett nőkkel szóba állni,esetleg a 20 éves korosztályt preferálod...

2022. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván a pozitív tulajdonságaid miatt nem jössz be a nőknek, véletlenül sem a negatívak miatt (amikről itt bölcsen hallgatsz).
2022. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően nem ezek miatt nincs párod, hanem ezek ellenére.
2022. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ciki, amit leírtál. Az már ciki, ha harminchat éves férfiak annyira sikertelenek a nők keresésében, hogy gyakorikérdések.hu-ra írnak úgy, mintha panaszkodnának, miközben csak fényezik magukat, a végére meg azért odaillesztenek egy "egyes nőket" érintő beszólást, ahelyett, hogy magukban keresnék a hibát, ne adj isten fejlesztenék önmaguk.
2022. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki állította hogy ezek ciki dolgok? Én személyszerint soha nem hallottam erről valaki cikiként nyilatkozott volna.

A kérdésed inkább az kérdező, hogy miért nem kellesz senkinek? Azt sajnos nem tudhatjuk mert nem ismerünk.

2022. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos normális, rendes srác vagy, azért nem kellesz nekik. (irónia)
2022. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!