Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az itteni társkeresők közt...

Az itteni társkeresők közt szerintetek van normális nő/férfi? Aki értelmes is és jól is néz ki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 13:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én értelmes vagyok. A kinezetem inkább átlagos vagy kicsivel átlag fölötti.
2022. aug. 28. 13:39
 2/15 Camorri válasza:
Tutira van! Csak nehéz kihalászni a tömegből. De ez ugyan úgy igaz más társkeresőkre, de még az élőben is ez van.
2022. aug. 28. 13:41
 3/15 anonim válasza:
Nincs, nő főleg nem
2022. aug. 28. 13:51
 4/15 anonim válasza:
Olyannal még nem találkoztam, akire mindkét jelző illet volna. Normális még szó-szó, de vonzó külsejűvel egyáltalán nem.
2022. aug. 28. 13:59
 5/15 anonim válasza:
Normális nem vagyok, de legalább jól nézek ki.
2022. aug. 28. 14:02
 6/15 Camorri válasza:

Férfi oldalról én úgy gondolom hogy normális vagyok, kinézetemre meg kaptam már bókokat lányoktól.

De mind a két tulajdonság relatív.

Vannak akiknek a kék szemű szőke hercegek jönnek be, meg vannak akiknek a barna sötét hajjal.

Ugyan úgy, vannak akiknek a romantikusabb, lovagiasabb fiúk jönnek be, meg vannak akiknek a másik féle jön be.

Tű keresése a szénakazalban ez a társkeresés, de ha szálanként kiszeded a szénát, tuti meglesz a tű is.

2022. aug. 28. 14:13
 7/15 Camorri válasza:

Ú, és akkor nem is írtam hogy az ízlés változhat!

Nekem pl anno a vörös haj taszított, most már nem.

Vagy fiatalabb koromban a kifejezetten sovány lányok jöttek be, most meg nem.

Szóval...nem könnyű

2022. aug. 28. 14:17
 8/15 anonim válasza:

"A normális", az "értelmes" és a "jól néz ki" is erősen értelmezéstől függ, de tegyük fel, hogy aki itt van, az eleve nem normális. :)

Tegyük fel továbbá, hogy aki összetett mondatokban képes fogalmazni az értelmes.

Sajnos a "jól néz ki"-n nem találok fogást, mert akármit írok, az valakire nézve bántó lesz.

Ez esetben magamat nem normális, értelmesnek mondanám.

A kérdésre a válasz egyébként az, hogy van. Egy normális, értelmes és jól kinéző pasival már találkoztam innen.

2022. aug. 28. 14:21
 9/15 anonim válasza:
Érdekes, hogy számodra csak azok az emberek normálisak akik jól néznek ki.
2022. aug. 28. 14:24
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt hol olvastad. Azt írtam h normális és jól néz ki. Nem tudom ebből hogy vontad le ezt..
2022. aug. 28. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!