Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lenne a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lenne a legnagyobb szükséged? A kérdés azoknak szól akiknek nincs párjuk. Mire vágynátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Mi hiányzik a legjobban?
2022. szept. 4. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Most pénz kéne, hogy tudjak üzletet bérelni, pártól függetlenül.
2022. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Talán az, hogy legyen valaki akit szabad szeretnem. Fura, de valamiért jobban hiányzik az, hogy szerethessek, mint az, hogy engem szeressenek. Utóbbit úgy sem tudom helyénvalóan kezelni.
2022. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Remélem azzal tisztában vagy, hogy ezt most egy férfinak mondtad.

2022. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Arra hogy én is képes legyek egy kapcsolatra mint ahogy az emberek 99,9szazaleka és ne legyek egy nyomorult vénlány mint a nők a családomban
2022. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lelkitársra, aki meghallgat és megölel mindennap átsegítve a leendő bírósági "mizérián" (vagyonmegosztás több, mint 1 évtizeddel a válás után), amiben vagyok.
2022. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
#5 látom, semmiből nem tanulsz
2022. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint a párkapcsolathoz? Vagy úgy általában? Úgy általában amúgy egy igaz barátra vagy egy kisebb baráti társaságra van most legjobban szükségem. Bár igazából az előző erősen kihat a párkapcsolati részre, hiszen ha sokat lógsz a barátaiddal és csavarogtok, buliztok, akkor úgy könnyebben lehet potenciális partnereket megismerni, akár ismerős ismerőse, testvérek stb.
2022. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyváltás, hogy a jelenlegi fertőből kiléphessek. Majd egy barátnő.
2022. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy esélyem legyen bármire is: előnyös külső - alapból, genetikailag, nem pedig pl. tonna sminkkel, amit úgyis le kell mosni és más ehhez hasonló nevetséges optikai tuningokkal.

Ami hiányzik: fizikai intimitás - érintés, ölelés, bújás, csók, szex. Természetesen kizárólag olyannal, akivel megvan a vonzalom, működik a kémia, attól még ugyanis, hogy baromi ronda vagyok, nem tartozom külön fajba, ugyanúgy szükségem van hozzá ezekre, mint a szép embereknek.

2022. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!