Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a szülei ellenezték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a szülei ellenezték a párkapcsolatát, Hogy alakult idővel a dolog?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haverom hozzáment egy romàhoz , szülei kénytelenek voltak lenyelni.
2022. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szakítottunk, mert lelkileg, mentálisan nem bírtam elviselni azt a terrort, vagy azt, hogy apám hetekig levegőnek néz. Akkor még csak 19 voltam, velük éltem. Azóta is hatalmas trauma, nem vagyok teljesen túl rajta. Ha most történne meg, le se tojnám őket, mert már nincs,, hatalmuk" felettem
2022. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt embert nem a szülei írányítanak .. ha haragszanak akkor így jártak.
2022. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6,5 éve együtt élünk. :) Rájöttek, hogy normális férfi, akinek nem csak szxre kellek.
2022. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!