Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek ez imponálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ez imponálna?

Figyelt kérdés
Volt valaki, akivel nagyon gyorsan megtaláltam a közös hangot, a kémia is nagyon megvolt köztünk, viszont nekem akkor barátom volt. Küldtünk egymásnak képeket (nem meztelent), de aztán inkább megbeszéltük, hogy ne is írogassunk egymásnak, amíg nekem barátom van, mert az így nincs rendben. Amint ezt megbeszéltük kb rögtön szakítottam a barátommal, de nem gondolnám, hogy csakis kizárólag az új srác miatt, mert már elég régóta terveztem a szakítást, ő csak az utolsó csepp volt a pohárban. Most viszont még nem szeretnék írni az újnak, mert nem telt el sok idő, csak pár nap, úgyhogy nem akarom, hogy elbízza magát és azt gondolja, hogy csakis miatta dobtam el egy 5 éves párkapcsolatot. Innen született meg a kérdés, hogy ez a gondolat a férfiaknak imponál, vagy inkább elriasztja őket a párkapcsolattól/kavarástól?

2022. szept. 5. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre imponál, hiszen az ő kedvéért dobtad. De ha az ember jobban belegondol, lehet hogy később találsz egy másikat és ő is ugyanígy jár. Ilyen szempontból tudat alatt kevésbé megbízhatónak fog tartani.
2022. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
kérdező, te vagy a pasi mondta ki, h. ne tartsátok a párod miatt a kapcsolatot?
2022. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokat húzod az időt, a végén összejön mással, te meg hoppon maradsz..
2022. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Enyhén pszichotikus játszmázás ez, nem több. Nem imponáló, hanem figyelmeztető jel.
2022. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Kamasz lányok szoktak így "taktikázni" Nekem már akkor is inkább visszataszító volt ha egy lány ezt csinálta.
2022. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a férfiak nem építenek vagy nem építenének igy le senkit. Tartanák tovább a kis talonjaikat stikában.

És ha előáll vki hogy ő egyenes szakított tiszta lappal kezd, az nekik szerintem "ki nem erdemelt jutalom", csak nekik tart tükröt önmagukba.

2022. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Ki nem állhatom a játszmázást, szóval ez nekem egy kicsit sem imponálna.
2022. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 nem is a játszma része érdekel, hanem ha azt hinnétek, hogy miattatok szakítottam, az imponálna-e?
2022. szept. 5. 23:04
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
#8 Kifejezetten!
2022. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de nekem necces lenne. Az még oké, ha egy szingli csajnak több hapsi csapja a szelet, pár randin is túl van velük, de végül engem választ.


Az viszont, hogy valaki egy 5 éves kapcsolatot dob és utána kvázi rögtön engem keres, az gáz, mert az alábbi red flagek állhatnak fent:


1. Tőlem függetlenül lett vége. Egy ilyen hosszú kapcsolatot általában több hónapig vagy fél évig szoktak "gyászolni", feldolgozni. Ha valaki pár nappal/héttel egy komoly szakítás után keresne, azt hinném, hogy csak búfelejtőnek kellek vagy társfüggő és rögtön kell neki valaki.


2. Rossz volt már a kapcsolata, de jöttem én és velem el tudná képzelni a folytatást.

Na, ez a LIÁNOZÁS tankönyvi este. 99%-ban gerinctelenekre, társfüggőkre vagy kitartott aranyásókra jellemző ez a viselkedés. Én ilyen embert nem akarok magam mellett tudni: ha probléma van, akkor sunyítanak, hallgatnak róla, megoldás helyett inkább a kiutat keresik fű alatt...


3. Miattam hagyta el a párját. Valamennyire imponálna, de ez kvázi megcsalásnak számít. És aki már megcsalta a párját, akkor az jó eséllyel engem is meg fog csalni/lecserélni. Az ilyen emberek nárcisztikus, egoista majmok, akik képtelenek csapatban/családban gondolkodni, az a fő szempont, hogy ők jól érezzék magukat, mindenki más le van xarva...


34F

2022. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!