Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért teszik ezt a (többi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért teszik ezt a (többi) lányok, mert imponálni akarnak a férfiaknak, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm a minap megkért,hogy nem-e készítek neki/róla pár fotót(mivel fotózás a hobbim,és van egy elég jó gépem is) mondom,hogy de igen,mikor és hol,milyen képekre gondolt?

Aztán mondja,hogy hát neki egy vagány autóval kell kép,aminek lehajtható a teteje,vagy egy olyan komolyabb és nagy motorral.

Mondom hát jól van, de kb hol és milyen motorral? Erre meg azt válaszolta,hogy nem tudja még,most néz utána kinek van olyan motorja amivel pózolhatna...

Nem is tud menni olyan motorral,sőt soha nem is ült rajta,akkor meg mi értelme?Szerintetek mit akar ezzel elérni?

Nekem is van képem quad-on de azzal tudok is járni,rendszeresen megyek túrákra.

Nekem ez eléggé fura,ti ismertek ilyen embereket?19L


2015. jan. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek azt hiszik mind olyanok, akik valami autósmagazin, vagy playboy címlapjára valók.
2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz. Nekem is van ilyen ismerősöm.

Menőnek akar látszani.

27/L

2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem pont ilyen ismerősöm nincs, csak egy olyan, aki meg szállodák előtt szeret így pózerkedni :D

valahogy megvan a véleményem róla. szerintem nem, nem normális, ha ennyire görcsösen másnak akarunk tűnni, mint akik vagyunk. így nem lehet az ember boldog...kicsit sajnálom őket emiatt

2015. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is azért furcsa leginkább,mert idáig sosem emlegette,hogy odalenne a motorokért,sőt.Ő inkább olyan kis műkörmös,kicsit kényeske.Most meg hirtelen egy komoly motorral akar pózolni,nyilván azért,hogy feldobja facebookra.

Ha ő nem ilyen,miért akar nagy motor-rajongónak tűnni?Ezt sosem értettem,és most sem.

2015. jan. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!