Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy így hat valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így hat valakire az exe új kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ha már másfél éve szétmentek, es az illetőnek is van egy komoly kapcsolata, akkor hogy lehet, hogy fáj neki amikor meglátja az exe uj párját? Lehet még mindig szereti? Vagy csak az egóját bántja hogy a másik csúnyább?

Közel 20 évig voltak együtt, fele házasság, gyerekek is vannak. Vagy ennyi idő után ez teljesen normális, akkor is ha valóban szerelmes az újba?



2022. szept. 5. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Engem is bántana az ha vki elvesz, vele tervezem leélni az eletem, erre ígeretét tette aztán "nap mint nap" jön szembe egy másikkal és még a gyerekek is hozzákötnének akiket neki szültem.es szép kis apuka és családfő.


(Szerintem egy rakat ovodás elbőgné magát azon ha megtudná joslatként mi várja a jövőben felnőtten)

2022. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor zavart, amikor az exem azzal a lánnyal jött össze, akivel "csak barátok". Leginkább az zavart, hogy lehet, hogy kapcsolat közben is megcsalt vele, ez sosem derült ki. Ha egy újonnan megismert lánnyal jött volna össze akkor, amikor már túl vagyok rajta, az nem zavart volna.
2022. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!