Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 30 évesen az elég ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 évesen az elég ciki ha sajnos nincs saját lakásom/házam?

Figyelt kérdés

19-20 éves korom óta dolgozok,sima szakmunkás végzettségem van.Van megtakarításom is fundamenta alapban. Viszont az akkori bérek szerint nem kaptam volna lakáshitelt,most meg nagyon el szabadultak az árak és tartok a sok törlesztőtől így meg nehéz.Pár kapcsolatban meg a közös hiteltől tartok,ezzel rá faragtam 5-6 éve,még mindig fizetem azt a személyi hitelt 1,5 évig. Van autóm,le raktam azt is,busszal be tudok járni. Szülőknél vagyok,de külön lakrésszel,gyakorlatilag csak egy zuhanyzó fülke hiányozna meg egy külön konyha.

Munkahely váltás valószinű tavasszal lesz küldöldre. Volt barátnőm fél éve szakított velem pletyka szinten hallottam csak,hogy most éppen akivel össze jött pár hónapja van lakása,és akkor gondoltam biztos ez a vesztem okot meg semmit se mondott ki mi a baja, persze egyszer már akart békülni egy korábbi hibája miatt( meg is tettem akkor),ugyan a lány 19 éves szóval van köztünk 10 évnyi idő,ő nem dolgozik aktívan,max nyáron,és valahogy ezt össze mixeltem most


2022. szept. 6. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak 19 éves jesszus, inkább ez a kapcsolat halála, neki még most kezdődik az élet. Érdekes, hogy nem ez az első gondolatod, hanem a lakásra fogod...

Egyébként meg tök mindegy, hogy van-e lakásod, a lényeg hogy akarj kettesben élni a pároddal. Unokatesóm is 35 körül vette az első lakását, pedig ő mérnökit végzett, annyira azért nem halmozzák el a legtöbb mérnököt se pénzzel bizonyos területeken, főleg kezdetben pár évig. Aztán mégis volt nője több is, volt hogy albérletben lakott velük, de egyszer a barátnőjével együtt költöztek vissza a szülői házba egy időre.

Ami taszító lehet egy pasiban az az, ha nem akar leválni a szülőktől és nem akar kettesben élni a párjával, mert "spórol" és milyen "kényelmes" anyucinál lakni, na meg ha a szülők kotnyelesek az új nővel kapcsolatban.

2022. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

34F vagyok, informatikus és nincs lakásom. Inkább albi az adott munkahely mellett mindig. Lenne rá pénzem, de majd inkább öreg koromra veszek vagy építek valamit. De nem érzem úgy, hogy párkapcsolati nehézségeim lennének. Szóval szerintem nem ciki a nem saját lakás.

Viszont szülőknél lakni vagy sok ember közösen max addig járható, amíg nem akarsz normális párkapcsolatot szerintem. Nincs az a lány aki miatt egy tömegnyomorba költöznék. Legyen az család vagy baráti közösség.

2022. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt próbálták mondani,hogy ő még csak most kezdi el élni az életet és nem fog még leállni ennyi idősen. Jaa nem a lakásra akarom fogni a kapcsolatunkat,csak most össze raktam ezzel együtt,hogy hátha.


Ilyen téren hálisten nem volt baj,mindig törekedtem erre,hogy kettesben legyünk tudta is ezt jól meg mindenki,ez meg is volt többnyire.Az ő anyukája próbált ugyan irányitani engem nem igen tudott. Nálunk senki se szólt bele dolgokba,de igyekeztem úgy is tenni a dolgokat



Pedig mikor hallottam hogy valaki mérnök stb hogy sz egyből tuti,de akkor itt is meg van a ranglétra első fok.

2022. szept. 6. 10:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt szerencse alapjaiban iker ház ez,és úgy pont jól szét van osztva minden,sokszor mondta,szeret ide jönni mert nyugalom van
2022. szept. 6. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Örökölj "tesssó", az a lakáshoz jutás egyetlen lehetséges módja, amiben nem szadiznak szét, lehetetlen hitelkonstrukciókkal vagy örökké fizetendő albérletekkel, melynek ára sokszor hasraütésszerűen változik és még ha fizeted is - bármikor lehet repülni, max visszakapsz pár fillért, amit szintén magad fizettél be még az elején.


Kevés unokatestvér, sok gyerektelen rokon, ennyi a recept.

2022. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az!
2022. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Mondom ezt nőként úgy, hogy nekem van lakásom, mert örököltem. Máskülönben kb sose lenne. Nézd meg az ingatlanárakat, ha ötven évig dolgozol se jön össze még egy panel se. Vagy felveszel egy rakás hitelt, esetleg összehozol pár babyt és akkor mehetsz CSOKért.
2022. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6#: opció az is persze,hogy öröklés.

Az albérlet igen meg drága ami sosem lesz a tiéd.

Lakás hitel konstrukciókat nem ismerem úgy,de egy élet filmje le forig kb mire ki fizeti az ember.


8# akkor jó köszi :) én tényleg már kellemetlenül érzem magam ez miatt,mondom már mit csináljak.

Most egy panel felénk 18-24 millió 2 szobás:/. CSOk-al egy pici bajom van..hogy amíg hullámoznak a partnerek,sajna nem is merném be vállalni,bár sokan csak az miatt vállalnak gyermeket.De hát csak lesz valami.

Csak hirtelen tényleg az exet ez miatt kevertem bele,hogy hátha ez a baja,de valószínű nem egy a gondolkodásunk vele.

2022. szept. 6. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 a barátnődnek valószínűleg nem ez volt a baja, ha pedig igen, akkor örülj is, hogy megszabadultál tőle. Ki akarna olyan emberrel járni, aki csak az anyagi javak miatt van együtt vele?

(8.voltam)

2022. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!