Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megcsalta az exét, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalta az exét, van okom félni?

Figyelt kérdés
Párom az előző barátnőjét rendszeresen megcsalta (sosem derült ki), hozzám tudtommal hűséges heti 7 napot dolgozik, és együtt élünk. Megbízok benne, viszont néha megfordul a fejembe hogy aki egyszer hűtlen valakihez az utána tud hűséges lenni? Velem sosem történt ilyesmi, senkit se csaltam és engem senki se csalt meg tudtommal. Nektek mik a tapsztalatok? Nem túlzottan gondolok ezekbe bele és nem vagyok féltékeny típus, sose hozom fel neki ezeket a gondolataimat csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira
2022. szept. 11. 17:07
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
90%
Van.
2022. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos aki ilyen az nemigen változik.
2022. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nincs.
2022. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges!
2022. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És tuti hogy heti hét napot dolgozik ? :D
2022. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van rá esély főleg ha rendszeresen! De ezt így nem tudni!
2022. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Sokan azt mondják, aki egyszer csalt, mindig csalni fog. Csakhogy ezt azok mondják, akik maguk sose csaltak. Fogalmuk nincs erről.

Én csaltam meg pasit, de olyat eszembe se jutott volna, akit szerettem. Egyszerűen semmi köze a kettőnek egymáshoz. Akit csaltam, ott nem volt semmi lelki kötelék, egy lakásban kínlódtunk, amíg nem találtam ki megoldást a lelépésre. Teljesen szinglinek képzeltem magam, nem volt kit megcsalni. Ez hogy fordulhatna már elő olyannal, akit szeretek? Tök más szitu.

Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem fog megcsalni, de nem az előző kapcsolatán múlik. Vagy meg fog, vagy nem. 50-50.

2022. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolóra reflektálva: még ha ez a pozitív eset is állna fenn a párod esetében, hogy egy nagyon rossz kapcsolatban csalt, és reménykedsz, hogy ez megváltozik, ha köztetek minden rendben, akkor gondolkozz el azon, hogy neked oké-e az, hogy a párodnak belefér, hogy ahelyett, hogy leültetne megbeszélni veled, hogy valamiben elégedetlen, huzamosabb időn át, rendszeresen és tudatosan félrelép. Ha pedig ugyanerre párkapcsolati probléma nélkül is képes, az még rosszabb...
2022. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

#10!Miről kéne beszélgetni valakivel, akit nem szeretsz és már eldöntötted, hogy amint lehet külön mész tőle? Ennek van egy "átfutási ideje", nem akarsz az utcára költözni. De nem érzed, hogy ahhoz az emberhez tartozol. Lélekben szabad vagy, csak egy lakásban élsz valakivel. Miért zavarnál el valakit, aki közeledik hozzád és neked is tetszik? Én mondjuk nem sokáig csaltam, 3 hónap volt az egész, és addig se feküdtem volna le a "régivel", ha nem erőszakol meg.

#8

2022. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!