Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány éves korban kezd el elfogadhatóvá válni 10 év korkülönbség egy kapcsolatban? És miért akkor?

Figyelt kérdés
A férfi javára

2022. szept. 17. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
F 30, N 20
2022. szept. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Inkább élethelyzettől, felfogástól függ, mint a konkrét kortól, feltételezve, hogy mindkét fél 18+.
2022. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Amint mind a kettő szereplő felnőtt (fejben is, nem csak papíron).
2022. szept. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
18+tól, ha elfogadnak egymást
2022. szept. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha mindkét fél 30 fölött van.


20 alatt szerintem egyértelmű, hogy miért nem, 20 és 30 között meg szimplán csak visszatetsző. Csomó fétisbolond aberrált van ráfixálódva a húszas korosztályra. Gyomorforgató, hogy mennyire agyon vannak fetisizálva a huszonévesek. Mint valami szekunder pedofília, úgy elterjedt ez a hülyeség. Szerintem ilyen körülmények között találni egy jóval idősebb partnert akiben őszinte érzelmek vannak és nem a korodat fetisizálja vagy használja kompenzálásra, nagyon nehéz. Tudom, mert nálam is olyan öregek próbálkoznak, hogy falnak megyek néha. Nagyon nem őszinte ezeknek az embereknek a szándéka szerintem úgy bő 80%-ban. Elég csak megnézni, hogy beszélnek itt az oldalon is a huszonéves nőkről. Mint valami desszertről - mindezt a koruk miatt. Szerintem ez gusztustalan, egy múlandó, média által túllihegett tulajdonságra nem lehet egy stabil kapcsatot, jövőt építeni.


30 fölött viszont úgy gondolom, hogy mindkét fél érett, látott már ezt-azt, kevésbé van szó arról, hogy villogjak egy fiatal picsával/bikával és elhiggyem magamról, hogy én vagyok a csúcsragadozó, aztán majd lecserélem ha "kiöregszik" és nem úgy néz ki, mint mindenki a plakátokon vagy ha nem irányítható már úgy.


Szóval nálam 30 az alsó határ, ahonnan ez nagyobb eséllyel lehet őszinte.


26n

2022. szept. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
30 felett is pont ugyanannyi aberrált van, elhiheted...
2022. szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mathus ***** válasza:
29%

#6: 5-ös arra gondolt, hogy 30 alatt nincsenek, de szerintem abban téved.

a kérdésre: nekem fiúként mindig az idősebb lányok tetszettek, 20-as éveimben, meg később is ők voltak a kezdeményezőbbek. a nők ugyanezt csinálják, korban lefele nézegetnek, és ez nem tegnap óta van így. 20-22 voltam amikor 30-35+ lányok jöttek. nem függ a nemtől, csak most a net miatt könnyebb és nagyobb számú az elérhetőség.

#5: poénra beregeltem az FB "társkeresőre", csak 55+ nők jelölgetnek, 45 vagyok és kisfiús arcom van.

2022. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Elfogadható minden szexuális aberáció ettől függetlenül kerülendő.
2022. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennek már az elején ki kell alakulni.
2022. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
A húszasokra hajtó harmincasok tényleg sokszor csak "vágott virágot" keresnek, akit ha elhervadt, jöhet az újabb húszas jelölt. 30-40 között van szerintem talán az, amikor belefér. A 40-50-eseknél nagy kérdés a gyerek... mert bizony sokan azt hiszik még jó ötlet. 50-60-nál meg már egészségügyi szempontból nagy szórás van. Szerintem olyan 28-30 felett már nem számít generációs különbségnek a plusz 10 év.
2022. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!