Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 15 éves vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 éves vagyok a barátom pedig 13 elfogadható ez így?

Figyelt kérdés
Ő nem az a kisfiús tipus én meg nem teljesen vagyok az a nagylányos tipus.Álltalában mindig fiatalabbnak néznek a koromnál,a barátomat pedig idősebbnek.Mégis néha kapok olyan visszajelséseket emberetöl amik nem esnkek jól... más fiuk aztmondják hogy majd rájövök egyszer hogy nem elég nekem ő mert még kisfiú hozzám meg nemtud megvédeni.DE én nagyon szeretm és képtelen lennék elhagyni mert ő is viszont szeret.DE sok lívül álló ember csak gúnyt űz belöllünk... ami nagyon zavar.

2014. jún. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ne akarj vele dugni xd
2014. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is van 1,5 körkülönbség, barátom fiatalabb, és ez egyáltalán nem zavaró egyikünknek se. Ha úgy érzed/érzitek, hogy ez így rendben van, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Egyébként később szerintem ez már nem lesz ekkora probléma a külvilágnak sem :) 17/L
2014. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha jól nyal és a farokmérete is megfelelő, akkor simán! Én kavartam már 12 éves sráccal is kiránduláson, már a buszon alig bírt magával úgy állt a farka! Mondjuk neki óriási mérete volt, azt hittem szétrepeszti a nunimat amikor betolta végre. 14L
2014. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utosó no comment

kérdező: picit fura de ha szeretitek egymást akkor ok. A szülök hogy vanak vele?

2014. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ő szülei büszkék rá hogy én vagyok a barátnője és egyáltalán nem zavarja őket hogy idősebb vagyok.Az én szüleim pedig csak úgyszintén gúnyt űznek belöllünk... anyukám kinevet és aztmondja hogy keressek hozzám valót... már egy hónapja együtt vagyunk és nem merem haza vinni mert a szüleim ilyenek.
2014. jún. 30. 01:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán a te szüleid is megbékélnek majd. Még fura nekik ez az egész meg mindenki másnak de, ez pár év múlva senkit se fog érdekelni.
2014. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!