Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után, akart még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, akart még összejönni veled az exed? Ha igen, mennyi idő után? És tartottátok ez idő alatt a kapcsolatot? És hogyan?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam vele, majd 4 hónap után rám írt. Addig nem tartottuk a kapcsolatot. Nemet mondtam mert ami tönkrement, azon nem lehet javítani. 2 ember kéne hozzá. Nem hiába ex az ex...
2022. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Amikor tartottam valamelyik kel a kapcsolatot, akkor nem.

Volt olyan, akivel teljesen megszakítottam, ő megkeresett megint, de csak a hiány hozta vissza, nem miattam jött, hanem hogy ő jól legyen.

Egyik sem éri meg.

Nálam a nulla kommunikáció van szakítás után, ha keres, akkor le is tiltom. Az én érzéseimmel senki ne játszon.

2022. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok ezzel, mint az előttem szólók...


Exekkel már nem tartom a kapcsolatot.


Oka van annak, hogy szakítottunk, így nem látom értelmét jópofizni utána.

2022. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

"Az én érzéseimmel senki ne játszon" Uhh jaj micsoda nőci megmondas ez. Pffff🤣🤣

N

2022. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

huh az elso gyerekkori szerelmemmel szakitottunk es osszejottunk. Volt hogy 3-4 honap is eltelt de mindig visszatalaltunk egymashoz. Vegul addig addig huztuk hogy meguntuk egymast. En szakitottam vegleg.

(6 evig voltunk egyutt)


A kovetkezo inkabb osszejaros kapcsolatnak mondanam, igy utolag, akkor azt gondoltam, hogy kapcsolat. Fel ev mulva ujra elokerult. En zartam le vegleg.


Utana lett is hirtelen egy masik kapcsolatom- tavolsag miatt nem mukodott. 2 ev mulva ujra egymasra talaltunk, de reszemrol mar nem az igazi- valoszinu en fogom lezarni- ezt is vegleg :)


Az utolso egy nagyon komoly kapcsolatom volt, friss szakitas, egyutt eltunk. 2 honapja mentunk szet- o szakitott. Par napja keresett 1 nagyon hulye uruggyel.

2022. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz rá, hogy nokent degradalsz :D bár gondolom, te olyan szolgalelku fajta vagy, aki sir, ha kihasználják, de tenni nem tesz ellene :D
2022. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi 2 eve nem tudjuk elengedni egymast 😅
2022. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7es


Erről tudnál picit mesélni? Akár üzenetben is.

2022. szept. 17. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Mire vagy kivancsi?
2022. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából hogy miért nem tudjátok egymást elengedni 2 éve, illetve, hogy miért nem vagytok együtt? (Ha jól értem amit leírtal, akk külön vagytok)
2022. szept. 17. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!