Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a célja?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életemben akibe borzalmasan szerelmes voltam. Utólag kiderült róla, hogy mellettem több nőt is bolondított. A végsőkig tepertem, hogy visszaszerezzem. Mindent megtettem érte, elnéztem a csalfaságát is. Itt lehetne azt is írni, hogy egy lábtörlő lettem. Mindezek ellenére, letiltotta a számomat, elköltözött, szóval értitek, eltűnt. Nem zaklattam, inkább elfogadtam a helyzetet. Elkezdtem magamat felépíteni a semmiből. Elég szegényes volt az anyagi helyzetem, de idővel javult a dolog. Sikerült beteljesíteni az álmomat. Állatorvos lettem. Úgy fogtam fel, hogy elveszítettem valami fontosat, de cserébe nyertem valamit amit nagyon régóta szerettem volna. Nem mondom azt, hogy mindent megosztok a közösségi oldalakon, de ezt a sikert mégis úgy éreztem, hogy kiteszem. Mert büszke vagyok rá, mert egyedül végig tudtam csinálni az egészet. Ezzel együtt megjelent nem rég a fent említett személy. Szeretne visszakapni. Nem tud másra gondolni, velem álmodik, nem bír így létezni. 10 év telt el azóta, hogy kidobott. Nem hinném, hogy bárkinek is fent maradna az érdeklődése valaki iránt ennyi idő elteltével. Sokkal inkább abban hiszek, hogy hátsó szándékai vannak. Mit gondoltok? Mi motiválhatta?
2022. szept. 18. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt az utolsó modnataodat is elolvastam volna, nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy csak a sikered miatt keresett meg.

Én tiltanám azonnal. Ha 10 év alatt egyszer sem jutott eszébe, hogy megkeressen, akkor ne monjda már azt, hogy nem tud másra gondolni.

2022. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Aki ilyen jellemtelen patkany volt régen az nem változik meg 10 év elteltével sem…vissza építetted magad, ne menj vissza a múltba csakis előre
2022. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tiltás, azonnal. Ez valami beteg ember. Aki ilyet írogat olyannak, akiről 10 éve semmit sem tud, az pszichopata leginkább.
2022. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!