Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi megcsalást lehet/szaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalást lehet/szabad megbocsátani?

Figyelt kérdés
Még csak azt sem lehet mentségre felhozni,hogy én elhanyagoltam vagy nem éreztettem a szeretetemet mert ő is belátja hogy nem ìgy volt.

2018. nov. 6. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezt neked kell eldönteni, nehogy már mi döntsük ezt el helyetted.

Szerinted? Gondolkozz már józan paraszti ésszel, könyörgöm!

2018. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak véleményeket kértem,esetleg saját tapasztalatot.Erre való az oldal ha jól tudom.
2018. nov. 6. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megbocsátottam. De felajánlottam hogy válasszon. Támogattam a szakítást és az együtt maradásunkat is, ha úgy dönt.
2018. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Még rosszabb,mint a fizikai.Azt megbocsátanám,érzelmit nem igazán.Na meg attól is függ,hogy magától mondta-e el.Ha igen,akkor az más.
2018. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseidet és gondolataidat nem tudod szabályozni azok csak úgy jönnek.

Amit tudsz irányítani azok a tetteid, hogy megteszel valamit vagy nem.

2018. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nők..


azért nem mert ha a kisujjad nyújtod akkor a karod sem lesz elég.


ha ezt megbocsátod akkor a következő összeveszésnél majd messzebbre és messzebre megy majd..


látni kell, hogy van egy határ.


ne etesd az oroszlánt mert megzabál!!!


( a lelki dominanciában nem kerülhet felül, mert ha igen a véred is kiszívja, idő kérdése :) )

2018. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Érzelmileg másnál jár, ha veled van is rá gondol. Az érzelmeket lehet titkolni, letagadni, de az biztos, hogy ígéretszóra nem múlnak csak úgy el.

Hogy te elnézed vagy nem, neked kell eldönteni.

2018. nov. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem bocsátanám meg. Vagy ha mégis rávenném magam valami nagyon eltörne a kapcsolatban amit nem lehetne megjavítani. Az a kimondatlan cinkosság köztünk, meg mikor tudjuk ki-mire gondol és egy hullámon vagyunk...ezek eltűnnének. Így nem tudom elképzelni hová tartana a kapcsolatunk.

Erről eszembe jutott egy sztori a legelső párommal. 17 éves voltam, ő 25. Annyira első volt, hogy az előtt még csak nem is randiztam. Valahogy nem illettünk össze. Ő sietni akart a szexxel, én vàrni, nem látta, ha nekem fájt valami és nagyon sokszor elhanyagolt. Akkoriban kezdtem beszélgetni egy sráccal de minden beszélgetésnél elmondtam, hogy van barátom. Aztán találkoztam is vele jópárszor de beszélgetésen kívül nem csináltunk egyebet. Ő próbált tanácsot adni, hogyan mentsem meg a kapcsolatot. A vége az lett, hogy szakítottam.

Mikor egy másik fiúval jobban elbeszélget az ember mint a párjával akkor már bajok vannak. És miután így viselkedtem végleg meghalt a kapcsolat és nem tudtam őszinte lenni többé.

2018. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!