Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több,mint két éve a szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több,mint két éve a szeretője vagyok. Érezhet még valamit irántam?

Figyelt kérdés

Óriási szerelemnek indult, válni akart de én nem akartam,amit már bánok.

Több,mint két éve vagyunk "együtt", viszont én most elköltöztem munka miatt 100 km-re.

Nem hittem volna,de jön ide is hozzám.

Vajon érezhet még valamit?

Én csak amiatt senkièrt nem utaznak 200 km oda vissza, főleg hogy tudja,hogy megvan,így semmi nem lehetett köztünk .


2022. szept. 19. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Én még sex miatt sem utaznèk ennyit.

Főleg ha megvolt neki.

Csóró gyerek szeret téged.

De akkor miért nem hagyja el a családot?

Vagy miért nem akarod hogy elhagyja?

2022. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mathus ***** válasza:
43%
#9: egyszerűen méred az embereket, sz*r lehet ennyire megkeseredettnek lenni. az utazás egy gesztus, a két ember közötti kapcsolat értékét jelzi.
2022. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

#12

Mi ebben a megkeseredettség? Vannak akik képesek utazni szex miatt bármennyit, de ettől még nem lesznek szerelmesek. És itt sem párkapcsolatról van szó.

2022. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12

Szerintem is !

2022. szept. 19. 14:56
 15/15 A kérdező kommentje:

11

Mert nem vágyok tartós kapcsolatra,és attól tartok velem is ezt csinálná.

De nagyon jól megvagyunk, még mindig órákat telefonálunk, mindent megbeszélünk.

De félek ez nem így lenne ha együtt élnénk.

2022. szept. 19. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!