Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemények arról ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemények arról ha a nő beszélgetni szeretne valakivel (ált. dolgokról) de van férje? Nagy bűn lenne? Többi lent…

Figyelt kérdés
Nekem van egy férjem és 2 gyerekem. Sajnos a kapcsolatunk kicsit ellaposodott és hiába próbálok meg beszélni vele, nem tudok, mindent rám hárít, hogy én vagyok a hibás. Felvetettem a párterápiát de nem akar oda se menni. Úgy hogy gondoltam kicsit feldobom a mindennapjaimat azzal hogy beszélgetek valakivel messengeren. De nem megcsalni akarom, nem is találkoznék vele, csak beszélni, szerintetek ez bűn? Olyan jól esne valakivel beszélni, de nem nővel, hanem férfival (mindig is férfiakkal jobban barátkoztam fiatalabb koromban is). Nem tudom hogy szabad-e vagy nem? Ti mit gondoltok?
2022. szept. 19. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy inkább forduljak pszichológushoz?
2022. szept. 19. 12:52
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkabb menj pszichologushoz vagy beszelgess a baratnoiddel. Veszelyes vizekre evezel ha fefiakkal kezdesz chatelni, egy ferfi sem akar csak beszelgetotarsat, ebbol elöbb utobb tobb lesz es ezt te is tudod, kulonben nem kerdezned. Illetve abban az esetben el tudom kepzelni ezt ha regi baratroö van szo, es ha a ferjed is tud rola es pl minden kelkiismeretfurdalas nelkul meg is tudnad neki mutatni a beszelgeteseteket.
2022. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem inkább a férjeddel próbáld meg megbeszélni a dolgokat. Ha nem nyitott rá, a hibáztat, akkor meg vagy hagyd el, vagy nem tudom, de nem gondolom, hogy más férfiakkal való beszélgetés segítene rajtad. Sőt, az csak rosszabb lenne, mert így egy általános beszélgetésből is annyira töltekeznél, hogy két kézzel kapnál mások figyelme után és onnantól tényleg csak egy lépés a szexuális megcsalás.

2 gyerek anyjaként, szintén férjezetten, nem mennék bele ilyenbe. Régi barátokkal esetleg, nőkkel, esetleg egy új hobbiba belekezdeni ahol megismersz személyesen másokat és néha beszélgethettek az oké, de kifejezetten messengeren beszélgetni "csak úgy" az szerintem nem oké. Az könnyen félreérthető mindegyik fél számára.

2022. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Mivel rossz a házasságod ezért lenne rá esély, hogy "összemelegednél" a másikkal. Ha olyan beszélgetőpartnerre találsz akivel egy hullámhosszon vagytok, akkor az biztos hogy nem az időjárásról fogtok csevegni, hanem lelki dolgokról, plusz arról ami még közös bennetek (érdeklődési kör). Így nagyon könnyű valakihez közelebb kerülni. Ha már érzelmek is kialakulnak, akkor meg az lesz a bajod, hogy mi legyen a házasságoddal, válj el vagy sem stb, stb.

Szóval ha el is kezdesz egy pasival beszélgetni, akkor kalkuláld bele azt is, hogy lelki értelemben kiéhezett vagy a figyelemre, törődésre, ezért tutira érzelmi hullámvasút lesz a vége. (már ha szimpatikus a férfi akivel beszélgetsz).

A pszichológus annyival jobb, hogy ő pártatlan marad, neki az a dolga hogy szakmai segítséget nyújtson.

Ha meg már menthetetlennek érzed a házasságodat, akkor a jövődön gondolkozz el, mert ha összeszedsz egy pasit, akkor vagy szerető lesz belőle (belőled) vagy válás lesz a vége. Azt meg inkább hagyjuk, hogy te csak barátkozni akarsz...., mert ez az esetek többségében nem szokott működni.

2022. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

A férfiakkal nem beszélni kell, hanem ki kell facsarni belőlük az összes szószt. Ez a férjedre is igaz. Ne dumálj, hanem teperd le.

Ha meg abszolút lehetetlen zöld ágra vergődni a férjeddel, akkor váljatok el és utána kezdj el ismerkedni.

2022. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Ne férfival mert férfi női barátság nincs, és nem lesznek megfeleloek a válaszai mert írásban sokkal jobb mindenki mint a férjed élőben. Ezáltal ferjedet meg rosszabbnak fogod látni.

Vagy ezt akarod ?

2022. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy ez legyen, de annyira nehéz a férjemmel. Nincs köztünk kommunikáció, és ha próbálkozok is csak is az én hibám miatt van minden. Így nem olyan jó beszélgetni. Nem tudom mi tévő legyek. Gondoltam így könnyebben viselem a viselkedését
2022. szept. 19. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

#7:

Hogy lehet egy olyan házasságban élni ahol "nincs kommunikáció"?

Én ugyan nem vagyok házas, de én egy ilyen helyzettől megbolondulnék. A házasság egyik alappillére a jó kommunikáció. Ami nálatok van azt úgy hívják, hogy társas magány. Gondolom a két gyerekkel nem tudsz ebből kilépni, mert végül is, gyakorlatilag te is egyedül vagy (lelki értelemben). Ha a férjed ezen nem hajlandó változtatni akkor miért van veled? Mert kiszolgálod minden téren? Vagy az anyagiak miatt? Neki nem rossz ez a helyzet?

2022. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"csak is az én hibám miatt van minden"

Mi minden?

Tényleg beszélgetned kéne - a férjeddel.

2022. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan beszélgess ffival,a házasságodnak lőttek.

keress magadnak mást, aztán válj el.

2022. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!