Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemények arról ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemények arról ha a nő beszélgetni szeretne valakivel (ált. dolgokról) de van férje? Nagy bűn lenne? Többi lent…

Figyelt kérdés
Nekem van egy férjem és 2 gyerekem. Sajnos a kapcsolatunk kicsit ellaposodott és hiába próbálok meg beszélni vele, nem tudok, mindent rám hárít, hogy én vagyok a hibás. Felvetettem a párterápiát de nem akar oda se menni. Úgy hogy gondoltam kicsit feldobom a mindennapjaimat azzal hogy beszélgetek valakivel messengeren. De nem megcsalni akarom, nem is találkoznék vele, csak beszélni, szerintetek ez bűn? Olyan jól esne valakivel beszélni, de nem nővel, hanem férfival (mindig is férfiakkal jobban barátkoztam fiatalabb koromban is). Nem tudom hogy szabad-e vagy nem? Ti mit gondoltok?
2022. szept. 19. 12:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak beszélgetni akarok! Mivel jómagam is házas vagyok.


Írj ha gondolod! :-)


F

2022. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!