Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnél - e egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnél - e egy olyan nővel/lánnyal akinek van már mástól gyereke? Nevelnéd - e más gyerekét?

Figyelt kérdés

Én őszinte leszek hogy nem, nem tudnám más gyerekét szeretni.



De kiváncsi lennék a ti véleményetekre.



2022. szept. 19. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

"Én úgy értettem hogy eltartanád - e a saját pénzedből más gyerekét."


Miért kéne eltartanod? Tán nem dolgozik az anyja?

2022. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem
2022. szept. 19. 17:05
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem más gyereke, hanem a párom gyereke.

Ha nem tudod így felfogni, akkor a gyerekes nőket kerüld el!

2022. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Összejárogatós párkapcsolatban szerintem senki nem vár ilyet. Ha már összeköltöztök... Akkor általában van az, hogy egy darabig lehet külön kasszán lenni és felezni a rezsit, kaját, gyereket meg ő fizeti... viszont legkésőbb, ha elveszed, akkor vállalod a családban élést anyagilag is, mert onnantól nincs értelme. Ettől még valószínűleg van apja annak a gyereknek, aki fizeti a gyerektartást. De remélhetőleg kötődsz annyira akkor már a gyerekhez (és ő hozzád), hogy ne pumpolásnak éld meg. És természetesen igen, ilyenkor már nevelni is kell.

Nekem van olyan barátom, aki gyerekes nőt vett el, sajátja nem született, igazából már öreg is volt hozzá, mikor találkoztak, de a mostanra már egyetemista gyerekek (akkor kisiskolások voltak) apjukként szeretik - sokkal jobban, mint az igazi apjukat. Szóval szerintem ha te ódzkodsz is ettől (és nem is kell lefogadnod olyat, amit nem tudnál), másnak lehet ez is egy nagy ajándék az élettől.

2022. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Embere válogatja.

Én mindent megadok a "lányomnak" is.

A páromnak elöző kapcsolatából született egy kislánya. Nem emlékszik az apjára. Engem apjaként szeret, én meg saját gyerekemként.

2022. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Soha.
2022. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

gyereke is van..tartsam is el...


Nem kösz.

2022. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatban vagyok. Mármint a páromnsk van egy kisfia. Hát fura a helyzet. A gyerek apja 38 de érettlen, esetlen a gyerek neveléshez, meg hát szektás is. (valami újkeresztény ordibálós vallás).

Számomra kellemetlen hogy a párom extra pénzt kért iskola kezdésre.

Majd iskola miatt belekavart a láthatásba is. Gyerek apjának rosszúl esik kevesebb láthatás több pénz. Megy a balhé...párom feszűlt én vagy a gyerek issza meg a levét....kell ez nekünk?

Inkább indirekt módon segítem anyagilag a párom.

Ha a takaró egyik végét levágjuk a másikhoz hozzá varrjuk ugyanolyan hosszú marad a takaró.

Amúgy falusi mondás: Tehenet borjával

2022. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!