Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek attól, hogy ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól, hogy ott hagynak?

Figyelt kérdés

Szinte egész életemben egyedül voltam, úgy igazán sose volt párom egészen mostanáig, akivel már 1 éve együtt vagyok. De volt már egy nagyobb csalódásom, ahol velem szakítottak, és félek attól, hogy a mostani párom is elhagy.

Sokat szoktam azon is gondolkodni, hogy mennyivel jobb, és könnyebb azoknak, akik már házasságban élnek, hiszen egy házasságból nem lépnek ki olyan könnyen a felek, meg akit elvesznek őt igazából nagyon szeretik. Ha meg már van egy gyerek, akkor végképp nem hagyják ott egymást.

Bennem is bennem van az a dolog, hogy én is vágyok az élet szebb dolgaira is, sok csalódásban volt részem.


2022. szept. 20. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz még nagyot csalódni, ha egyszer megházasodsz, és rájössz, hogy egyáltalán nem olyan, mint képzeled. Nem garancia arra, hogy nem hagy el a párod. Azért keményen meg kell dolgozni, minden nap. A válás anyagi és érzelmi szempontból is megterhelőbb, ezért kétszer meggondolják. De ez inkább azt jelenti, hogy tovább maradnak a s2ar házasságban, és nem azt, hogy minden jobb.

Egy év meg semmi. Normális ember jól meggondolja, hogy kivel köti össze az életét. Ennyi még együtt lakva is kevés. Előbb ismerd ki.

2022. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hogy azt hidd h a hazassag meg gyerek barkit is visszatart manapság. Erős gyerekkori trauma szaga van, de a sok csalodas es egyedullet is megtette sajnos a hatását. Es most mar fejben is durvan ragorcsolsz es szorongsz. Ami azért rossz mert igy akaratlanul is ranyomja a pecsétjet a kapcsolatra es relative e miatt fognak elhagyni legroszabb esetben. Probald a jelent elvezni es nem azt fejtegeti mi hogy lesz majd. Lehet egy szakember se artana h kigyomlalja ezeket a zoldsegeket a fejedbol,gyokerestul.
2022. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!