Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden érintett ki van akadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden érintett ki van akadva?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy volt jó pàr baratnőm, sőt éveket éltem együtt nőkkel...de igazából szerelmes csak 1x voltam.

Ő odalett, de végül leparkoltam, megnyugodtam egy nővel, kisgyerekünk is született.

És megtapasztaltam életem legnagyobb élményét a szülővé válást.

Boldog voltam úgy is hogy a gyermekem anyját nem szerelemmel szeretem.

Teltek az evek és vege lett.

A gyermek elhelyezési per folyik de a kerdés szempontjából ez most mellékes....bonyolúlt. A lényeg hogy sose fogok lemondani róla. Velem fog élni.


A megroskadás utáni kb 1 év múlva ujra indult a csajozás ismerkedés és megismertem egy nőt és a 40 plusz évvemmel olyan szerelmes lettem belé mint 20on évesen. En sem akartam elhinni hogy ilyen van.

Annyi hogy ő külföldi, magyarul kb nem tud semmit. És időről időre egy ev alatt atjöttek hozzánk baratnői közös munkatársak.

Közben meg kiderült hogy nem tud gyereket szűlni. Nagyon lesújtott ez minket. Ő tudta hogy a kisgyerekem a mindenem és szeretnék még sokat....amit ő megadni nekem nem tud soha.

Ez után volt egy ilyen lefagyás a kapcsolatunkban.

Aztán egyre többet beszélgettem az egyik barátnőjével és le is feküdtem vele.



Most terhes és én egész nap csak rájuk gondolok. Lefagyott evtizedek után ilyen rövid idő alatt 2.x is megszerettem vkit.

Színt vallottam és szakítottam.

Kaptam egy kú rva nagy pofont de utána elmondta hogy megerti hogy nekem a család rendkívül fontos.

És hogy ő ezt nem tudja megadni nekem, míg a baratnője minden jel szerint igen.

A baratnője...aki egy gyönyörű szép nő, csak mivel jelentős a korkülönbség köztünk én soha nem neztem rá úgy...

Idővel pedig mégis.

Ma mar együtt élunk az új parommal. Itt van velem 6 honapos terhes és imadom őt...viszont ő 27 én meg 45.

Mit gondolsz erről?


2022. szept. 23. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Minek akarsz gyereket? Hány életet szeretnél még elcseszni? Te tipikusan az a fajta vagy, aki önmagán kívül nem tud szeretni senkit.
2022. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez miért szexualitás kategória? Kit érdekel a te hős életutad?
2022. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Gátlástalan kis fsz vagy 50 en túl!

Legközelebb a védőnőt fogod farokra húzni ösztönlény!

2022. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Panaszkodsz vagy dicsekszel, vagy kamuzol?
2022. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából a kerdes arról szól hogy bar testileg es fizikalisan nem vagyok ven fa sz..de dátumilag igen.

És pontosan tisztában vagyok vele hogy a 27 eves nő egy masik generació.

Mert pl én este amikor nem szerelmeskedünk akkor elővennék egy könyvet...ő meg azt mondja hogy letölt 1 filmet és nézzük inkább azt összebujva..ami visszautasíthatatlanul jobb ajanlat valljuk be.

2022. szept. 23. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem érdemelted meg az újrakezdést, de sajnos sok ilyet látok a környezetemben is.


Az a fajta ember vagy, aki az élettől mindig kap egy újabb esélyt, és azt ismét és ismét tönkreteszi. A jelenlegi párodat is csalni fogod, és a születendő gyermekednek is apa nélkül kell felnőnie, mert hiába akarod magadhoz venni, az az apa amelyik p@@ci vadász, úgy sem a gyereke mellett lesz, hanem megy a következő nőre. (A nők ennyivel is többek a férfiaknál)


Így a gyerekeid is inkább jogosan az anyjuk felé fognak húzódni előled. Te pedig eljátszod, hogy te vagy az élet győztese: A klassz hétvégi apuka, függetlenséggel.

2022. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, minek minden random nőnek gyereket csinálni? Az első gyereked anyjába szerelmes sem voltál, a második gyereked anyját meg a leírás alapján alig ismered (gyakorlatilag felcsináltad az akkori "szerelmed" baránőjét), nyilván ennek is válás lesz majd a vége. Szerintem eléggé kiszúrás a gyerekeknek egy ilyen felelőtlen apa.
2022. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Kis hímr.banc,gyerekeid biztos büszkék lesznek rád.

Sorba akarod csinálni a gyerekeket, csak tudnám ennyi idősen már hova a f.szba,főleg hogy annak az egynek sem tudtál normális apja lenni.

2022. szept. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Tipikusan az a fajta ember vagy, aki nélkül jobb hely lenne a világ...

Te a sarki ivóba vagy való, a haverjaid közé, nem családalapításra.

2022. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!