Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet, hogy én, lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet, hogy én, lány létemre "kezdeményezzek"?

Figyelt kérdés
Egy éjjel egy kb idegen sráccal összemelegedtünk, még részegen mondta, hogy keressem majd őt fel. Közösségi oldalon meg is kerestem, de nem tudom, hogy felvegyem-e msn-re, vagy egyáltalán írjak-e neki...
2010. szept. 26. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem is emlékszik rád. Ha érdekelnéd akkor ő már felvett volna.

Mit értesz összemelegedés alatt?

2010. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szexeltetek?
2010. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos írt volna már ha tényleg érdekelnéd..aztán kitudja lehet fél.
2010. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj neki, nincs ezzel semmi gond. Civilizáltabb országokban (pl. a Skandináv-félszigeten) ilyen kérdés eleve fel sem merül egy lányban sem. :)
2010. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt szex, csak ölelkezés stb.
2010. szept. 26. 13:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak én félek attól, hogy nyomulásnak venné, közben pedig leginkább csak meg szeretném ismerni, aztán eldőlne én részemről hogy mi lesz...
2010. szept. 26. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak érdeklődj, hogy mi van vele, hogy s mint, satöbbi, és ne azt kérdezd, hogy mikor teperheted le. :) A szimpla érdeklődés soha nem nyomulás.
2010. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keressen ő, ha akar valamit. A fiúk dolga lenne az udvarlás nem a lányoké. Ha megalázást akarsz a továbbiakban, meg hogy játszadozzanak veled, akkor írj neki.
2012. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!