Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, Nektek bejönne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Nektek bejönne ha egy lány ezt csinálná? Lányok, szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jóba vagyunk. Mindig bókol, de én nem veszem túl komolyan. :)

Júniusba ballagásra megyünk kettesben és szeretnék addigra egy kicsit átalakulni (külsőleg). Mivel nem mostanában lesz, így ezalatt a fél év alatt kicsit átformálnám a testem, konditerembe járnék és futnék rendszeresen, a szemüvegemet lecserélném kontaktlencsére, elmennék fodrászhoz, sminkeshez és valami nagyon dögös, rövidke ruhába mennék el erre a rendezvényre.

Szerintetek ez jó ötlet, Ti mit szólnátok hozzá ha a szürke kisegér barátnőtök ezt csinálná?:)


2010. dec. 1. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És júniusig nem is fogjátok látni egymást?

Mert hatása igazán csak ekkor lenne...


De a kérdésre válaszolva: a megszépülés mindig örvendetes, úgyhogy hajrá! Az egészséged javításáról nem is szólva, szóval kellemest a hasznossal. :-)


23/F

2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elég ritkán találkozunk, mert ő dolgozik és meg tanulok ráadásul nem is lakunk egymáshoz túl közel!:)

Köszi a biztatás!:)

2010. dec. 1. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.Bár azzal számolnod kell, hogy lehet h te pont így vagy neki jó és nem szeretné ha más lennél...
2010. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is jó ötlet, és kétlem, hogy baj lenne belőle ha jó irányba változnál, ha így tetszel neki, akkor ha egy kisit többet adsz magadra még jobban fogsz.


nem mellesleg te is jobban fogod magad érezni a bőrödben;)

2010. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezeknek a dolgoknak természetesen kell lennie ne pasi miatt akarj megváltozni

egy nő igenis adjon magára, ha van pasija ha nincs :)

2010. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

lazán jó :P


19F

2010. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nagyon jo otlet.... emlekezetes talalkozas lesz neki:) Sok sikert:)))
2010. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, azért ahhoz, hogy fél éven keresztül eddz, elhatározás kell és kitartás.

Egyébként meg lehet, hogy pont úgy tetszel a srácnak, ahogy vagy. Persze egy szalagavatóra csinosan kell menni, de ne vidd túlzásba az átalakulást szerintem.

2010. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elhatározás jó, de önmagában kevés lesz.:)


Hajrá Betti!:D

2010. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem ez tök jó ötlet!!:)

Utolsó! Ti ismeritek egymást?:O

2010. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!