Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Miért nekem mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért nekem mondja el a baratnőm a pasis dolgait hogy ki jön be neki? Férfi vagyok. Többi lenn.

Figyelt kérdés

Nap mint nap elhív hogy a kutyákat együtt sétáltassuk, közben beszélgetünk. Jó kapcsoltban vagyunk, mindent meg tudunk beszélni, kikéri a véleményem, de hogyha meglátott egy pasit, nekem mondja hogy hú de bejött régen neki. Hát mondom akkor beszélj vele, háha összejöttök. Nem csak féltékennyé próbál tenni? Ő keres folyamatosan, hogy szeret velem beszélgetni, ha meg előre mondom hogy holnap más programom van, jajj de kár hogy nem talákozunk, mondja. Na most akkor, én vagyok a:

-lelki szemetes,

-csak jó barát, beszélgetőpartner

-vagy estleg tényleg ennyire bírja a fejem

-próbál féltékennyé tenni

- vagy tudni akarja lehetne e több köztünk?

Ja és ha ismerősök látnak együtt, megkerdezi hogy szerinted mit gondolnak rólunk hogy sokat látnak együtt, hogy van köztünk valami? Mert őt nem zavarja amúgy, de ha engem zavar mondjam nyugodtan! Szóval nem tudom hová tenni, és tényleg csak barátkent nézek rá, pedig nagyon jó nő, de nem mozdultam rá soha. Szerintetek?



2022. szept. 25. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Friendzone
2022. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ti egy pár vagytok, vagy nem?
2022. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez a csaj nem a "baràtnőd" ez havercsaj kategória.


Mivel más ferfiakról kérdez nem tud rád ferfikènt tekinteni , friendzoneolva vagy.


Nem az a gáz , hogy együtt látnak, hanem az, hogy ezt az időt és energiát fordithatnàd egy valódi baràtnőbe, így még csak megy az idő pénz energia...

2022. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Te tényleg ennyire egyszerű vagy? Töketlent akartam írni először de ugye azt mégse. Rád akkor se tekintene férfiként ha nem lenne más opció. Ilyen kis galamblelkű művészlélek vagy akit nyugodtan meg lehet alázni mint férfi? Remélem nem.
2022. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a hozzászólásokat. Lehet az tévesztett meg hogy folyamatosan keres, hogy beszélgessünk, meg utóbbi időben enyhe bókokat is el szokott ejteni, hogy jo pasi vagyok, illetve neki is ilyen pasi kellene mint én, miért nincs belőlem több. Na de nem szeretném félreérteni...
2022. szept. 25. 12:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgyhogy óvatosan lekoptatom.
2022. szept. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!