Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok miért ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már kettő éve vagyunk együtt és én mostanába kezdtem azt csinálni kB az összejövetelünk után 1 évre rá, hogy én nagyon bújós lettem mindig úgy hozzá bújnék mikor alszunk is aztán ő meg el kezd nyafogni hogy ne ne bújjak oda mert ő nem szereti. Akkor délutánonként akkor is mindig úgy oda mennék hozzá átölelni kicsit hozzá érni vagy ha el is kezdem puszilgatni akkor is már elkezd nyávogni hogy ne mert ő nem szereti. Meg egyébként is milyen kapcsolat az olyan mikor nincs érintkezés a kettő fél között nekem igen is számít azért, hogy hozzá bújjak, átöleljem puszilgassam meg amikor kicsit simogatni is elkezdem vagy esténként kicsit vakargatni a hátát esetleg egy kicsit cirógatni neki az se tetszik. Annak ellenére, hogy én szinte bármit megteszek neki ha valamit szeretne a boltból oké megkapja mert tudom hogy örül neki. De viszont hogyha a cseszett kutyájárol van szó akkor ő szent állat neki legyen helye az ágyon nekem ne, mert már szinte néha az ágyba se férek el úgy kitolonckol hogy nekem van kB 15 - 20 cm helyem, de talán annyi se és ha szólok is neki, hogy légyszíves menj odébb azt mondja nem, mert neki így jó de neki van kB 1 méter széles helye csak hogy ő meg a drágalátos kutyája férjen el, ha odébb is menne 1 cm t kB hogy meg mozdul mert neki úgy jó úgy kényelmes, de neki az meg nem számít, hogy nekem mi kényelmes és mi nem. Meg hogyha kicsit a drága látos kutyáját a lábammal odébb lököm akkor hagyjam őt békén mert mindig is itt aludt az ágyba. A másik meg az, hogy az érintkezésre kicsit vissza térve azt, hogy kicsit velem foglalkozna neem az neem ha meg is kérném, hogy kicsit vakarjon meg a hátamat oké, hogy megvakar de akkor se úgy ahogy én szoktam őt ritka az olyan, de azt, hogy ő én hozzám érjen az nem de ha a kutyájáról van szó akkor az jöhet, mert ő jöhet egyébként meg én szerintem az a k### kis kutya előrébb van neki az életébe mint én. A sze#ről meg nem is beszélve ott is legtöbbször is szinte csak magára gondol valamikor már csak mondogatja a dolgokat, hogy neki ez meg az fáj, mert azért azt már észre veszem, hogy mikor hazudik és mikor nem. Meg mikor kézi munkáznánk akkor is néha olyat csinál, hogy én már fejezzem be neki mikor még el se élvezett csak hogy nekem neki ne kelljen csinálni. Aztán csodálkozik néha, hogy por##ót nézek.

Előre is köszönöm a válaszokat


2019. júl. 13. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs jó hírem, szerintem már nem szeret :(
2019. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Megcsal a kutyával...

Van ilyen :D

2019. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt: a lány nem szeret téged csak megszokásból van veled.

Másrészt: ha a kutyája előbb megvolt neki, mint hogy te bejöttél volna a képbe, akkor ne várd el hogy jobban szeressen téged, (akit ezek szerint nem is szeret) mint a drága kutyust. Egy kutya igenis szent és sérthetetlen ha arról van szó, mert amíg egy pasi jön-megy, addig a kutya 10-20 éven keresztül elkíséri az embert és bármilyen rossz passzban van a kutya örökké szereti a gazdát.

Tapasutalatom: exem mindent megtett nekem amit akartam es mindent megvett amit kértem. Ez annyira unalmas volt már egy idő után, hogy az egész kapcsolatr ráuntam. Ellaposodott az egész és semmi izgalom nem volt benne mert egy k.va nagy papucs volt a srác. A szex nálunk se ment, mert egyszerűen nem bírtam már rá benedvesedni és nem bírtam úgy ellazulni hogy élvezzem, emiatt nekem is csak szenvedés volt a szex és alig vártam hogy vége legyen.


Ezek alapján gondold végig ez a sztori mennyire igaz rátok és mérlegejl.

○ Szinte bármit megveszel neki amit akar csak hogy boldog legyen?

○ Szexnél nem próbálod meg az előjátékot csak be akarod rakni?

○ Több mint egy éve együtt vagytok és nem sok minden köt össze titeket? (Nyaralás, sportolás, bulizás)

○ Kipróbáltad már az erőszakosabb"

2019. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

*bocsi véletlen elküldtem folytatom


○Kipróbaltad az erőszakosabb szexet vele?


Ha ezeket átgondolod és sok az igen válasz, akkor bizony a kapcsolat mélyponton van.


Exemtől akartam hogy egy kis izgalmat vigyünk a kapcsolatba és üssön meg vagy köpjön a számba, (bocsi a gusztustalankodasért) de nem mert megütni se gyengén úgyhogy még új dolgot se lehetett vele kipróbálni.


A csajod szerintem laposnak érzi a kapcsolatot vagy lehet veled van valami baja vagy csak azért van veled hogy megkapja ami kell neki aztán figyeld meg ott fog téged hagyni ha talál egy jobb csávót.

2019. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Jajj bocsi kihagytam hogy szex közben üssön meg. Xdd újra olvasva azért nyugi nem vagyok beteg állat. 😂
2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
95%
Szakíts vele, megspórolsz pár év kinlodast es azt, hogy ő szakít majd veled.
2019. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez a hátvakarászós fétised, cseszd meg..?
2019. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak az mossa aki lusta vakarni! 😂
2019. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 azon én is besírtam
2019. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezek alapjan az jon le hogy nem szeret, kicsi hercegno akinek ki kell nyalni a segget, nem tisztel, hazudik, egy kutya elorevalobb nalad, onzo az agyban illetve masban is. Mire kovetkeztetsz ebbol? Ez mar nemfog valtozni. Jarj utana nincs e neki masik pasi, a nok altalaban akkor nem szeretik ha torodnek veluk es akkor nem viselik el az erintest, csokot, olelest.. Majd a masik pasitol igen de toled nem.
2019. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!