Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác és ő is állandóan néz engem, elég sokáig szoktunk szemezni, de ha a közelében vagyok, mintha bepánikolna és menekülne. Ez miért lehet? Sosem beszéltünk még, én kezdeményeznék, de nem tudom eldönteni, hogy mi járhat a fejében.

Figyelt kérdés
Például egy busszal járunk, messziről folyamatosan bámul, de ha leszállunk és pl mellette próbálok sétálni, ő felgyorsít és szinte elfut. Minden szituációban ez történik. Szinte mindig egyedül van, elég zárkózottnak és önbizalomhiányosnak tűnik, ez az egész testtartásán is látszik. Mindenki akinek beszélek erről azt mondja, hogy nem vagyunk egy "súlycsoportban", nem is passzolunk össze, mert én állítólag "plázacicásan" nézek ki, ő meg totál az ellentétem, egy ismerősöm még meg is szólta h hogy néz ki az a srác... Nem olyan vagyok mint ahogy kinézek, nem vagyok egy beképzelt cicababa és engem nem a külső érdekel. Nekem ő akkor is tetszik. Lehet ez a baja, hogy ő is ezt gondolja? De akkor minek néz? Utál, vagy belém van zúgva, vagy fél tőlem, vagy mi van? A büfében is egyszer mellette kötöttem ki, nagyon nézett, de közben mindent is leejtett, totál zavarban volt, látszott, hogy ideges. Így eléggé félek kezdeményezni. Srácok, vélemény?

2022. szept. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

A megfogalmazásodból egyértelmű, hogy kamu a kérdésed, de jófej leszek. Odamész, beszélsz vele. Hűha, megoldva.


Ha zavarban van, fsik, szerencsétlenkedik, rád se mer nézni a közeledben, akkor mi miatt is izgulnál?


"Nem olyan vagyok mint ahogy kinézek, nem vagyok egy beképzelt cicababa és engem nem a külső érdekel."


Az megvan, hogy egy szót se beszéltél még vele, csak külső alapján "tetszik"? Pont hogy az érdekel, még ha mások le is szólják, szóval ez is hülyeség.

2022. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Egyáltalán nem kamuzok. Másokkal hallottam beszélni, nagyon tetszik ahogy beszél, nevet stb. Velem sajnos még nem beszélt, de próbálom keresni az alkalmat, csak azért jó lenne legalább sejteni, hogy mire gondolhat. Azért köszi a választ. A plázacicás dolgot meg azért mondtam, mert már sokszor megkaptam ezt másoktól.
2022. szept. 25. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene hallgatnod mások véleményére?

Te is mások helyében döntöd el, hogy kit válasszon?

2022. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És igazad van, önbizalomhiányos, félénk a srác.

Ezzel nincs baj, ha megbízik benned, akkor utána fel fog oldódni.

2022. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert egy torekeny kis fiu kell? Elmeletileg ez a felnott kategoria.
2022. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném, hogy helyettem döntsenek, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is, hogy mérlegelhessek. Nincs sok tapasztalatom ilyen téren.
2022. szept. 25. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
most tinik vagytok vagy felnőttek?
2022. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok, ő nem tudom mennyi.
2022. szept. 25. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy csak akkor lesz valami, ha te fogsz lépni felé, mivel te vagy a bátrabbik fél
2022. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, az első adandó alkalommal megteszem, már csak azt kell kitalálnom mit mondjak, hogy ne kapjon instant szívrohamot ha odamegyek. :D
2022. szept. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!