Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha láttok egy szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha láttok egy szimpatikus, csinos lányt a buszon, és szinte állandóan nézitek, miért nem mertek inkább hozzá odamenni és beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nincsenek sokan a buszon, távolsági járat, mindketten egyedül utaztok, és még nem készültök leszállni.
2010. márc. 4. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sztem az elutasítástól való félelem az ami visszafogja ilyenkor az embert.

Ilyen voltam de már simán megszólítok bárhol bárkit :) - egy csinos eladót - vagy így a buszon egy csinos szimpatikus lányt. ÉS meglepően pozitíz a végeredmény ami megnövelte a magabiztosságomat ezzel kapcsolatban :)

Van egy gát ilyenkor mindenkiben - lekell rombolni

22F

2010. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném h huszonévesekről van szó
2010. márc. 4. 10:05
 3/20 anonim ***** válasza:
Most te lány vagy és rólad van szó? Biztos a legjobb ismerkedési mód a busz( ezt iróniával írom ...) Ez már így megy a mai világban vagy mi? Odamész azt kész?Legyen igénye az embernek basszus.Igénytelenség lenne mindkét félről az egész.Olyan mintha kurv@ lenne mind2... Egyébként is mivan ha van vkije.
2010. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A kor nem lényeg, egy tizenéves és egy huszonakárhány éves is lehet nagyon rámenős vagy nagyon gátlásos, ami adódhat abból, hogy sokszor elutasították és nincs magabiztossága, vagy egyszerűen csak ilyen visszahúzódó típus.


Viszont manapság már szerintem nem szégyen egy lánytol, ha buszon leül egy srác mellé aki szimpatikus neki és beszédbe elegyedik vele.

Vagy ha nem is megy oda hozzá, legalább mosolyogjon (ne vigyorogjon) rá és nézzen a szemébe.


Lehet, hogy csak ennyi kell és a gátlások el is múlnak...


25|F

2010. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

próbát biztos megér, de elképzelésem sincs, mivel lehetne odamenni - várom a női javaslatokat.


Amúgy ilyen alapon te is odamehetnél...

2010. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igen, én vagyok a lány. Például tegnap este is folyton nézett 1 srác, mikor szállt lefelé még akkor is, meg visszanézett.

Utolsót nem nagyon értem, mi az h mintha k.rvák lennénk. Én ismerkedtem már buszon és másfél éves kapcsolat lett belőle. Miért most az mennyivel jobb, h egy diszkóban részegen jönnek oda hozzád?

2010. márc. 4. 10:16
 7/20 A kérdező kommentje:
én ültem szélen, ő meg kb 3 méterre állt.
2010. márc. 4. 10:18
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom hogy ez olyan mintha bárkivel szívesen összejönnél.Mert akkor bárki odamehetne hozzád.Ezért írtam hogy kurv@skodás.
2010. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, h mindig nézett? Mert az én tekintetem is arrafelé kalandozott. Ergo nekem is szimpi volt. És nem azt mondtam h bárkivel összejönnék, barátságról még nem hallottál?
2010. márc. 4. 10:26
 10/20 anonim ***** válasza:
tényleg érdekelne, mivel lehet odamenni, ami nemtolakodó, és csak mérsékelten erőltetett
2010. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!