Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem furcsa csak itt valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa csak itt valami a pasi körül ?

Figyelt kérdés
Elvileg valami nagymenő vállalkozó ,közben a felső szintet megkapta azaz otthon lakik a szülőkkel. (ha már annyira tele vagyok pénzel mint ahogy állítja és előadja magát ez már itt sántít nekem ). Közben ott az új adui,másik kocsi,sport motor.Az exeit csak ócsárolja,szidja mintha minden csak az ő hibája-hibájuk lett volna minden neki semmi (ez számomra felettébb érdekes !!!) nála jóval fiatalabb csajokra hajt ő most lesz 40 éves ...ha ekkora vagány pasi vagyok miért az anyja süt,főz mos rá ? Akkor miért költözött vissza és nem egy saját pl albérletbe ? Volt még más is de azt nem írnám le ...nekem ez így nagyon furcsa és sántít a story .A normálisválaszokat előre is köszönöm,a többire nem tartok igényt !!! (kötözködő-provokáló-bunkó válaszokra)N31
2022. szept. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem egy olyat ismerek aki relative gazdag es teljesen jo nekik az hogy csak az anyjának pénzel és kocsira költ csak és felviszi a mamahotelbe a nőket. Persze hosszutavu kapcsolatokat tart fent.

Nem akarnak családot gyereket mert az már munkával pénzzel felelősséggel járna. Nem kell a nyakukba.

2022. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mindenkinek furcsa lenne!

40-es menő vállalkozók nem mamahotelben laknak, de nem is ismerkednek olyan hölgyekkel, akiknek ilyen az írásképük.

Értem, hogy miért kell feltételezni a lehetséges válaszokat, de felesleges volt kiemelni!

2022. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 látom most nagyot akartál mondani, de tartózkódhattál volna ,mert mint írtam (de látom értelmezni már nem tudtad ) nem tartok az ilyenre igényt mint te, vagyis rosszul fogalmaztam meg ... A stílusodra !!! :) Az írásképemmel az ég világon pedig semmi baj ! Másnál próbálkozz köszike ! :))
2022. szept. 25. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Leterheli a penz kereses .
2022. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem értelek kérdező , felsorolsz egy rakás negatív tulajdonsàgot...de akkor téged miért érdekel?
2022. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 mert közöm van hozzá? Lehet rokonom,exem,ismerősöm .... lehet ...:))))
2022. szept. 27. 14:27
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Igen lehet, hogy furcsa, de van olyan tehetős ember, aki rettentően skót. Így neki olcsóbb és kényelmesebb otthon lakni.
2022. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!