Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én voltam a bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Vegyes (fiú-lány) baráti társaságban sörözgettünk a múltkor. Egy ismerős csaj rábökött az ajtón épp belépő insta-pozitív bigére, hogy milyen rövid miniruhát hord már ilyen hideg időben.

- Ja, tényleg - mondom.

Erre ő megjegyezte:

- Persze, egyből hogy kiszúrtad a cicababát!

- Na ja, mert szemben ülök az ajtóval, meg még fel is hívtad rá a figyelmemet.

- Ugyan, minden pasi egyből az ilyen csajokat veszi észre.

- Pedig nekem nem is az eseteim - mondtam, de már kezdett felmenni bennem a pumpa. Aztán mikor láttam rajta, hogy erre csak a szemét forgatja, még hozzátettem:

- Ez egy kretén sztereotípia. Neked hogy esik, ha azt mondom, hogy biztos kilométerekről kiszúrod a pénzes csávókat? Ugyanolyan hülyeség mindkettő.


Erre megsértődött, hogy learanyásóztam...



2022. szept. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
De bunkó vagy
2022. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem voltál bunkó. Ő kötekedett, ő állt ebbe bele.

Én akkoriban csináltam ezt, mikor nem voltam rendben magammal, sem a világgal.



N

2022. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem aranyásóztad le, hanem rámutattál arra, hogy milyen butaság az általánosítás.

Nem voltál bunkó. Ha megsértődik rád, tegye nyugodtan. Gondolom más is van abban a társaságban, akivel jól el tudsz beszélgetni.


Amúgy vihar a biliben, azért is nevetséges a sértődése.

2022. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

F*sznak mutatja ha nem akarja hogy odanézz? 😂 kezdjük ezzel.

2 haveri társaságban szerintem többségnek fontosabb a haver mint a szembejövő, legalábbis én örülök ha tudok velük személyesen is beszélni annyira nehéz összehozni az ilyen találkákat, főleg ahogy idősödik az ember..

3. Lehet tetszel neki és féltékeny lett a másik lányra. Hogy neked meg ő tetszene.. lehet mert látott valamit a szemedben ahogy ránéztél, (vagy a gatyádban..) de lehet beképzelte..

2022. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Féltékeny. De amúgy meg nem volt joga megsértődni mert ő szekált.
2022. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Féltékenykedett szerintem is. Lehet, önigazolást keresett, vagy tetszel neki, mindenesetre jó hülyén viselkedett. Cseppet se voltál bunkó.

Mellesleg oda nézel, ahova akarsz, olyan lányra, amilyenre akarsz, és semmi joga hozzá, hogy megsértődjön, ha a nála jobb csajokat nyálcsorgatva bámulod, akkor swm.

2022. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!