Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Baratnőm anyukája pár hete ment el, ő sokat sírt azóta én mondtam neki, hogy nincs értelme mert mondenki meghal egyszer. Erre azt mondja érzéketlen vagyok.

2019. dec. 16. 07:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Dz ugye kamu kérdés?
2019. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Miért lenne az?
2019. dec. 16. 07:51
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Az nem kifejezés.

Egy ilyen kijelentés után nálam 2 perc alatt egyedülálló lennél, de olyan módon, hogy az életben többé szóba nem állnék veled.

Azért a tahóságnak is van határa. (Tudom, neked meg van útleveled.)

Ha szerinted helytálló volt ezt mondanod, akkor sürgősen keress fel egy szakemebrt, és dolgozz azon, hogy ne legyél egy érzéketlen tuskó.

2019. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzéketlen csak realista. És igazam van. Orvosira járok tudom mi a halál.
2019. dec. 16. 08:05
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekem ilyet mondana a párom dobnám abban a pillanatban, mint macskát szarni.
2019. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

De, érzéketlen vagy. Ha nem lennél az, akkor nagyon jól tudnád, hogy attól, mert valami természetes, még tud rohadtul fájni.

Remélem, elbukod az orvosit, ilyen "orvostól" a jó ég mentse meg a társadalmat...

2019. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Azt tudod, hogy mi a szeretet?
2019. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az voltál. Ha nem dobott ki ezek után, akkor hülye.
2019. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Frankón egy érzéketlen balfac vagy.

Abban a pillanatban kidobtalak volna.

Majd ha anyád és apád meghal és valaki a pofádba nyomja ezt akkor emlékezz erre te gyökér.

2019. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Már eltemettem az egyik szülőmet. Elfogadom a dolgokat úgy ahogy vannak, a maguk egyszerű valójában. És csak hogy félreértés ne legyen, én sem sírtam meg ilyenek. Sosem sírok.

És köszönöm a jókívánságokat!

2019. dec. 16. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!