Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeleméhes, önző férfi tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeleméhes, önző férfi tud valóban szerelmes lenni? Hogyan tudom felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés

28 éves férfiről van szó, akinek Valószínüleg bàntotta az egóját, hogy egyszer viszautasítottam (hiszenbarátnője volt) és onnantól egézsen addig halálosan szerelmes volt, míg meg nem szerzett mind szexuálisan, mind érzelmileg. Az eddigi pàrjait kivétel nélkül megcsalta, amikor “nem foglalkoztak vele eléggé.” Élvezi ha dráma van körülötte, ha mások sírnak miatta, küzdenek utána. A közösségi oldalain betegessn figyeli hogy hányan tekintik meg az adatlapját. Mindig azért van oda, akitől éppen figyelmet kap, legyen az bárki, (teljesen megváltozik a személyisége is, mindig olyan lesz, ahonnan figyelmet kaphat) és amint ez nincs meg, teljesen ignorál.

Most, hogy már láthatóan nem vált ki belőlem érzelmeket, próbál féltékennyé tenni. Ha azt akarom, hogy emlékezetes legyek neki, akkor ignoráljam én is, mert az idegesíti, vagy mutassam ki, hogy még fontos nekem?



2022. szept. 25. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem mindig tudja irányítani az érzelmeit, de azt talán igen, hogy ne az érzelmei irányítsák őt.


Leírtál egy pszichozisos, önimádó valakit, aki nem viselte el azt sem, hogy te visszautasítottad.


Alapvető személyiségi deficit jellemzi az illetőt.


Téged mégis izgat, meg akarod leckéztetni. Ugyan miért? Hiszen te utasítottad vissza őt és nem fordítva.

Miért van neked szükséged további bonyodalmakra? Ő nem fog változni, ezzel az adottsággal született.


Ha te felveszed vele a kapcsolatot, az győzelemnek éli meg, és úgy aláz, ahogy csak tud: bosszút áll és kirúg.


Ha ignorálod , semmibe veszed, az sem fogja megrázni, mert a visszautasítással ezen a kudarcon már átesett.


Ő nem képes az odaadó szerelemre, mert önmagába szerelmes.


Felejtsd el, mert nem egészséges az ilyen “majd én megleckéztetem, és majd magába néz” című játszma. Nem fog. Visszafele sülne el a játk.


Tényleg kell ez neked? Vannak normális emberek, azok felé érdemes fordulni.9

2022. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tud szerelmes lenni, de neked tényleg tetszik ahogy viselkedik ez a csávó? 😃
2022. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán csak a bosszú vezérel, mert mikor összejöttünk 3 hét után eldobott és megcsalt mással, akivel azóta is együtt van...És nekem ő volt az első szexuális élményem, és az első “szerelmem”, hónapokig szenvedtem után
2022. szept. 26. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmi energiát ne tegyél ebbe. Majd lesz valaki, aki megadja neked, amire szükséged van, de ahhoz te is értékeld magad, ne adj semennyi időt egy ilyen embernek. Tök mind1 mit csinál, kivel van, teljesen mindegy, rosszul bánt és bánna veled. Nem fog megváltozni. Ne reménykedj ilyenekben. Meg kell tanulnod ilyenkor dönteni, hogy vége, semmi további energia nem mehet már bele, a jövődet építsd, hogy normális férfiaknak legyél vonzó.
2022. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy megcsalt téged és a jelenlegi párjával x idő óta együtt van tehát úgy gondolod szerelmes belé és most megcsalná veled, te mitől lennél jobb?
2022. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Végül is elérte a célját, most is vele foglalkozol ahelyett, hogy irányt váltanál.
2022. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!