Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmes férfi/nő mutatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes férfi/nő mutathat közönyt, közömbösséget? Érdeklődés elvesztését? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Még nem párkapcsolat, hanem csak tetszettünk egymásnak.

Én 21 éves vagyok, ő 25.


2010. febr. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mutathat közönyt akkor ha úgy érzi hogy nem viszonzod az érzelmeit,és dacból felhúzza az orrát közönyös lesz...
2010. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a "közönyösségen" lehet változtatni? Ha dacból van?
2010. febr. 20. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az egyik fegyver az, ha a másiknak azt mutatjuk, amit ő akar felénk. Magyarán legyél te is közömbös iránta. Bár ha nem volt még párkapcsolat nem lehetsz benne biztos, hogy csak dacból csinálja az egészet. Lehet, hogy valóban nem érdekled.:S Szerintem az lenne a legjobb, ha pár napig megpróbálnád ezt a "lesz@rós" dolgot, aztán pedig bevallanád, hogy te többet akarsz tőle.. Lehet, hogy ő nem szeretne semmit, viszont legalább tudnád, hogy mi a helyzet.
2010. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig közönyös vagyok azzal, akibe bele vagyok zúgva sajnos. Legalábbis egy jó ideig. Aztán amikor elhívom randira, és eljön esetleg, akkor mindig azt mondja, hogy milyen elérhetetlennek tűntem. Aztán eddig mindig el is múlt az elérhetetlenségem varázsa...:D

De ezen próbálok változtatni.

2010. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!