Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, vele?

Figyelt kérdés

El kezdett szép lassan megtettszeni a barátnőm pasija, ritkán látom, de valami megfogott benne. Próbálok kevesebbett lenni a baratnőmmel, mert nem akarom elvenni tőle meg stb isten őrizz!!.. .


Ha otthon van a párja, akkor nem megyek hozzá.


Nem fog meg sértődni hogy kevesebbet vagyok vele? Vagy hogy tereljem el a gondolatom? Kérlek segítsetek tippekkel! Köszönöm


2022. szept. 26. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csettintsd ki neki az nem megcsalás.Aztán öröm mámor boldogság lesz.
2022. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben mindig elképzelem, hogy nyalja, dugja, aztán ugyanazt a nyelvet, farkát tömné belém. Aztán gusztus volt, nincs. Ez van. Undorodom más nők pinájától.
2022. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ismerkedj .
2022. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vele? Vagy massal ismerkedjek?
2022. szept. 26. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt tetudod ha fontos a baràtsàgotok akkor sztem hagyd .
2022. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán az is lehet hogy a pasija totál szerelmes a bnődbe rte meg emèszted magad .
2022. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!