Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaság. Ott van egy srác, akivel nem vagyunk közeli kapcsolatban. Szóval az összejöveteleken sem nagyon beszélünk, azon kívűl meg még annyit sem. Viszont, minden tagnak öleléssel köszönök, nekem ez a természetes. Na ennek a srácnak is úgy szoktam. Viszont máshogy ölel. Hosszan és szorosan szokott megölelni és hozzá érinti az arcát az enyémhez. Köszönéskor és búcsúkor is egyaránt. Nekem ez azért furcsa, mert a többiekkel sokkal mélyebb a kapcsolatom, de ők még se ölelnek így. Azt is megfigyeltem, hogy ez a srác a lányok közül csak engem ölel meg. Na, de azért is nem hiszem hogy érezne irántam bármit, mert hiába próbálok vele beszélgetni, nem nagyon válaszol és sose kérdez vissza. De ha meglát akkor mosolyog. Sűrűn szoktunk találkozni, mert sokat jár össze a banda. Csak furcsa az ölelése. Nem zavar, mert jól esik a hosszú ölelés, csak furcsa tőle.


Szerintetek? 25 éves, nincs senkije.



2022. szept. 26. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
akar téged. Ebben mi nem világos?
2022. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Radkapott mint kis gyerek az edesegre.
2022. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félénk,de a szavak helyett beszéljenek a tettek,ha olyan jó baráti tarsaság akkor a többbieket kerdezd meg..
2022. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki csak nem tudja hogy kezdeményezzen, vagy nem mer.
2022. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Jelzi, hogy bejössz neki, csak lépni nem mer.
2022. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!